КЗ Сумський Палац дітей та юнацтва
Понеділок, 14.10.2019, 06:19
ПДЮ на Facebook
Авторизація
Наш Палац
Відділи Палацу
Служби Палацу
СКАРБНИЧКА
Документи
Проекти Палацу
АРХІВ
Партнери

 Завантажити Типове положення про атестацію педагогів можна за наступним посиланням: http://osvita.ua/

Тест. Атестація педагогічних працівників.

Атестація 2017-2018

Список педагогів, які атестувалися цього навчального року:

Коваленко С. А.

Левенець Н. П.

П"янкова І. В.

Вакуленко І. І.

Коздровська В. М.

 Куцокінь У. С.

Лохоня Н. В.

 Паненко Г. Л.

 Падалка М. І.

 

Атестація 2016-2017

Список педагогів, які атестуються цього навчального року:

Андросова В. І.

Астахова К. М.

Голик І. В

Гонор О. Л.

Діжевська Л.В.

Лебідь М. О.

Ніколаєвнко Л. І.

Осюхіна О. О.

Попова А. О.

Ромашко Н. М.

Чаус І. В.

Шадура А. В.

Шевченко О.М.

 

Атестація 2015-2016

      18 березня відбулося останнє у цьому 2015-2016 навчальному році засідання атестаційної комісії, на якому були розглянуті результати атестації.

   Приведемо цитату з відповідного наказу:

   «Атестаційна комісія відзначає високий рівень виконання індивідуальних графіків проведення атестації, змістовність та відповідність сучасним методологічним вимогам навчальних занять, виховних заходів, високий рівень проведених педагогами творчих звітів, відповідальне ставлення педагогів до виконання своїх професійних обов’язків, результативну взаємодію педагогів, членів атестаційної комісії, завідуючих відділами, методичної та психологічної служб на всіх етапах атестаційного процесу.»

   Нижче можна побачити прізвища атестованих педагогів.

 

Свій 10 тарифний розряд підтвердили:

 Артюх Вікторія Валентинівна

 Боровик Галина Олександрівна

Загоняйко Світлана Олександрівна

Левенець Вікторія Іванівна

Маковецький Сергій Володимирович

Паненко Віра Андріївна

Полєсський Сергій Олександрович

Сай Олена Василівна

Старовойтова Наталя Семенівна

Тоскуєва Лариса Миколаївна

Шаповал Любов Вікторівна

Підвищили свій тарифний розряд до 10го:

Коган Інна Петрівна , Дмитренко Ірина Петрівна та Базіна Марина Юріївна

Підтвердила кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії»:

Сєваті Олена Леонідівна (методист)

Було вирішено присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії» Левенець Наталії Павлівні (методист) та порушити клопотання перед атестаційною комісією управління освіти і науки Сумської міської ради про відповідність раніше присвоєній  кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»:  Одержеховській Валентині Іванівні та про нагородження грамотою управління освіти і науки Сумської міської ради Базіну Марину Юріївну та Дмитренко Ірину Петрівну.

 

____________________________________________________________________________________________

Атестація 2014-2015

    Ще один етап атестації лишився у минулому - 9 педагогів Палацу дітей та юнацтва показали свою майстерність на творчих звітах протягом лютого і березня 2015 року:

 •  Тригуб І. В.;
 •  Тригуб С. В.;
 •  Нечипоренко Н. М.;
 •  Хорунжий Д. В.;
 •  Бабенко Н. В.;
 •  Кудлай Я. А.;
 •  Лодатко О. К.;
 •  Чаус І. В.;
 •  Старовойтова Н. С.

    Напевно, є сенс у тому, щоб зупинитися на кожному звіті окремо, виділити особливості, «родзинки», розказати про те, що вразило найбільше.

       Самі творчі звіти – це щось неймовірне. Ну тільки уявіть! 5 років роботи треба умістити у 15-30 хвилин! Тож присутні на творчих звітах майже купалися у педагогічній майстерності звітуючих. А розмах, різноплановість, масштабність роботи просто дивувала – невже все це може втілювати одна особа?!

Звіти почалися з важкої артилерії - Тригуб Ірина Василівна та Тригуб Станіслав Вікторович. Сподіваюсь, таку алегорію правильно зрозуміють. Адже просто неможливо уявити, що керівникам Народного хореографічного ансамблю «Радість», заслуженим працівникам освіти України треба щось підтверджувати, ніхто і не сумнівається в їх майстерності і досвіді. Але атестація є атестація.

Почався об’єднаний творчий звіт з презентації відеофільму про колектив «Радість», де були представлені  його основні досягнення за останні 5 років. Фільм – то добре, а  побачити все на власні очі – ще краще. Тож присутні побували на двох практичних заняттях з хореографії.

На останок були представлені ще і методичні, наукові статті, написані педагогами за міжатестаційний період.

 

Нечипоренко Наталя Миколаївна та Хорунжий Дмитро Володимирович мали теж об’єднаний датою і часом творчій звіт, адже є педагогами одного відділу – «Дозвілля». Проте напрямки роботи у них абсолютно різні.

Наталя Миколаївна має великий досвід у педагогічній сфері, проте у найменших вихованців Палацу Центрі ігрової підтримки «Ладушки» працює акомпаніатором четвертий рік.

За міжатестаційний період для гуртка були сформовані фонотека класичної музики, звуків природи, дитячих пісень, музичних фрагментів, фонограм, імітуючи шуми і звуки природи; був підібраний реквізит для музичних ігор; були накопичені дидактичні матеріали для розвитку музичних здібностей дітей. 

 Особливої уваги заслуговує робота з батьківським комітетом: організація і проведення святкових занять, днів іменинника, організація конкурсу  родоводів «Нехай квітує дерево родинне» (серед вихованців ЦІП «Ладушки»).

Середній вік вихованців ЦІП «Ладушки» від 2 до 4 років, характерний нестійкою увагою. Тож на заняттях просто необхідна часта зміна діяльності, над чим також потрудилася Нечипоренко Н.М., створивши вражаючу копилка опрацьованих музичних ігор.

   У ході наступної  короткої, проте насиченої презентації, були представлені всі напрямки роботи Хорунжого Д. В., культорганізатора організаційно-масово відділу: організація і проведення  ігрових програм для школярів міста; співпраця з колегами у створенні, підготовці та проведенні їх ігрових програм, вистав та навчальних занять; проведення заходів для гуртківців Палацу Участь у міських заходах.

   Проблемною темою Дмитро Володимирович обрав «Психолого-педагогічні умови, методи та засоби створення культу моральності в дитячому середовищі», що втілювалась через різноманітні види інтелектуальних завдань.

   Серед результатів особливо виділяється перемога Дмитра Володимировича у конкурсі сценаріїв ІІІ Всеукраїнського фестивалю ігрових програм «Адреса дитинства – гра» 2013, номінація «Краю мій рідний».

 

Творчий звіт Бабенко Наталі Володимирівни, керівника зразкової майстерні художньої вишивки та бісероплетіння, це та виняткова подія, на якій можна було не тільки почути й побачити, але ще й потримати роботу педагога у  власних руках навіть ще ДО початку самого звіту. Вишиванки,  бісерні кольє та писанки говорили і про великий досвід, і про майстерність, і про великий труд, вкладений у розвиток здібностей дітей. Адже авторами представлених робіт, що виглядали немов би з вітрини етнічного магазину, були саме вихованці Наталі Володимирівни. Тож і не дивно, що вона пишається своїми маленькими майстринями. Серед різних конкурсів особливе місце займає участь її вихованців  у Міжнародному фестивалі дитячої творчості ART&Craft skills 2012, який проходив в Англії. «Там було багато людей, які приїздили з усього світу. А нагороджена була тільки моя Юля і дівчинка з іншої області України», – пряма мова Наталі Володимирівни.

Дякуючи старанням і вмінням керівника гурток отримав почесне звання «Зразковий художній колектив».

Крім навичок у вишивці та бісероплетінні, особлива увага приділяється і виховній роботі, зокрема Наталя Володимирівна  розвиває у вихованців потреби у пізнанні культурно-історичних цінностей свого народу, формування  громадсько-патріотичних почуттів.

Методична робота втілена у життя через проведення майстер-класів для педагогів, майстрів, школярів; рецензування навчальних програм «Народні ремесла Слобожанщини» та «Народні ремесла»; написання статті до збірника матеріалів «Виховання національної свідомості вихованців шляхом залучення до декоративно-прикладної творчості».

Після такого творчого звіту залишилося почуття, що «хенд-мейд» - це бліда, майже образлива назва для тої майстерності, яка існує в аудиторіях Палацу.

   Творчій звіт ЛОДАТКО Ольги Костянтинівни, керівника гуртка інформатики, занурив нас у світ комп’ютерів та інформаційних технологій. Сама педагог поділила свою роботу на три основні напрямки:

 1. знайомство з комп’ютером та його можливостями, з властивостями інформації та інформаційних процесів, з об’єктами навколишнього світу;
 2. розвивальний. Вчити нестандартно мислити, знаходити аналогії, виявляти закономірності, складати алгоритми у  виконавців;
 3. практичний. Формувати навички роботи з клавіатурою, мишею, запуску прикладних програм, вміння набирати нескладні тексти, створювати малюнки, буклети, презентації тощо.

Гуртківці займаються по цим напрямкам три роки і для кожного року навчання існує своя програма, одну з яких «Мій друг – комп’ютер» розробила сама Ольга Костянтинівна. До речі, дякуючи їй, вже 5 років вихованці-початківці мають змогу працювати із графічним редактором TuxPaint. Для порівняння – у школах ця програма увійшла в практикум всього 2 роки. Середня і старша ланка гуртка озброєна іншим графічним редактором – Paint, в якій педагог вчить уже серйозним кресленням та іншим премудростям програми. Також діти засвоюють вміння у роботі з Publisher, PowerPoint і навіть звичайний Word постає  у зовсім незвичайному амплуа – стає корисним не тільки для набора текстів, але і для створення листівок і малюнків!  

         Особливість занять у Ольги Костянтинівни ще і така, що кожен раз серед дітей обирається консультант, який допомагає іншим гуртківцям із виконанням завдань.

         Колективний проект гуртка «Наші домашні улюбленці», створений у PowerPoint – справжня гордість і педагога, і вихованців.

   Кудлай Яна Анатоліївна є керівником гуртка англійської мови у молодших підлітків ( 9-11 років) і у школі «Малюк» (4-6 років). Тож її здатність працювати одразу з двома такими несхожими за віком дітьми уже не може не викликати цікавості і навіть подиву. Ну, а після творчого звіту залишилось просто фантастичне враження ще і від володіння інформаційними технологіями.

Яна Анатолівна вперше за історію атестації ПДЮ обрала для своєї презентації програму Рrezi, яка працює виключно в онлайновому режимі. Це надало всьому творчому звіту ефекту 3-D, коли при наведенні мишею все наближає, повертається і немов би оживає за командою чарівника, а в нашому випадку – чарівниці. Ось у такому ключі пройшло знайомство з усіма напрямками роботи Яни Анатолівни – і по роботі з дітьми, і по самоосвіті. Не побоїмося повторити, що враження було фантастичне.

 

   Чаус Ірина Володимирівна, методист інформаційно-методичної служби Палацу, людина, що має 3 вищі освіти, а за разом ще і психолог арт-терапевт, провела свою презентацію у формі електронного порт фоліо (програмf Word), у ході якого присутні познайомилися із багатьма напрямками роботи педагога. Один з них виділяє сама Ірина Володимирівна : психолого-педагогічний супровід навчально-виховного процесу Палацу, який спрямований на підвищення якості позашкільної освіти, створення умов для розвитку й самореалізації вихованців та педагогів.

Також зацікавила вперше піднята тематика по роботі з дітьми з особливими проблемами (наприклад, з дітьми з вадами зору), для чого уже створена навчальна програма.

Проблемною темою для себе Ірина Володимирівна обрала «Комунікативну компетентність як професійну цінність сучасного педагога», що втілюється і зараз у формі анонімного анкетування серед педагогів ПДЮ.

  Останній творчий звіт був напевно найочікуванішим з усіх, а саме тому і наймасовішим. Адже одним з напрямків роботи методиста Палацу Старовойтової Наталі Семенівни як раз і є керування процесом  атестації.

         Звіт був поділений на декілька частин. Спочатку був Тайм лайн (лінія життя) показана відеопрезентація у програмі Video Editor з живими коментарями до фільму про педагогічний шлях Наталі Семенівни– від його початку і до теперішнього моменту.

         Далі присутні почули про основні проекти, захоплення, самоосвіту за атестаційний період, а  вже потім почалося найцікавіше.

Гра «Віддзеркалення» отримала найбільший позитивний емоційний відгук. Здавалося б нічого незвичайного у простій настільній грі немає. Проте можливо ми вже занадто «закопались» у світ інформаційних технологій (що і відчула Наталя Семенівна), що звичайні і прості речі нас вражають більше, ніж нові досягнення і розробки. Словом грати було цікаво, тим більше, що у ході гри були висвітлені такі моменти педагогічної діяльності Старовойтової Н. С., як процес атестації, результативна взаємодія, перспективи, підготовка методичних матеріалів, надання методичної допомоги.

    Не знаю, чи співпаде моя скромна думка з колегами, проте здалося, що Наталя Семенівна повернула кожного з присутніх у його власне дитинство. Всі забули про свої звання і регалії і, дякуючи грі, просто занурилися у відчуття легкості, і безтурботності. Дякуємо Наталі Семенівні за таку машину часу!

Підводячи підсумки, нижче приводимо уривок з витягу  з протоколу засідання атестаційної комісії, яке відбулося наприкінці березня.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Рішення атестаційної комісії

Результати голосування

1

Бабенко

Наталія Володимирівна

Керівник гуртка вишивки та бісероплетення

Відповідає займаній посаді.

Відповідає раніше встановленому 10 тарифному розряду

за - 6

проти  - 0

утримались  - 0

 

2

Кудлай

Яна

Анатоліївна

 

Керівник гуртка англійської мови

Відповідає займаній посаді.

Відповідає  раніше встановленому 9 тарифному розряду

за  - 6

проти  - 0

утримались - 0

 

3

Лодатко

Ольга Костянтинівна

Керівник гуртка інформатики

Відповідає займаній посаді.

Відповідає раніше встановленому 10 тарифному розряду

за - 5

проти - 0

утримались  - 1

 

4

Нечипоренко Наталія

Миколаївна

Акомпа

ніатор

Відповідає займаній посаді.

Відповідає  раніше встановленому 9 тарифному розряду

за  - 6

проти - 0

утримались - 0

 

5

Старовойтова Наталя

Семенівна

Методист

Відповідає займаній посаді. Порушити клопотання перед атестаційною комісією управління освіти і науки Сумської міської ради про відповідність  раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»

за  - 5

проти - 0

утримались - 1

 

6

Тригуб

 Ірина Василівна

Керівник хореогра

фічного гуртка

Відповідає займаній посаді.

Відповідає раніше встановленому 10 тарифному розряду

за - 6

проти  - 0

утримались  - 0

 

7

Тригуб Станіслав Вікторович

Керівник хореогра

фічного гуртка

Відповідає займаній посаді. Відповідає раніше встановленому 10 тарифному розряду

за - 6

проти - 0

утримались - 0

 

8

Хорунжий Дмитро Володимирович

Культ

організаор

Відповідає займаній посаді.

Встановити 10 тарифний розряд

 

за - 6

проти - 0

утримались - 0

9

Чаус Ірина Володимирівна

Методист

Відповідає займаній посаді. Порушити клопотання перед атестаційною комісією управління освіти і науки Сумської міської ради про відповідність  раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»

за - 6

проти - 0

утримались  - 0

 

 

 

 

 

Календар
«  Жовтень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Пошук
Останні новини
[25.06.2019]
Чілдрен-КіноФест 2019 (0)
[20.06.2019]
Ми подорожуємо! (0)
[19.06.2019]
Віват, переможці, віват! (0)
[18.06.2019]
Відкрити власну справу - МОЖЛИВО! (0)
[11.06.2019]
Запрошуємо до обговорення! (0)
[22.05.2019]
Перемоги "Радості" (0)
Відвідувачі
Статистика

Всього в мережі: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Сумське ТЗТ на ФБ
Код банеру

Якщо бажаєте розташувати наш банер на своєму сайті, просто скопіюйте код із віконця!