КЗ Сумський Палац дітей та юнацтва
Понеділок, 23.10.2017, 08:01
ПДЮ на Facebook
Авторизація
Наш Палац
Відділи Палацу
Служби Палацу
СКАРБНИЧКА
Документи
Проекти Палацу
АРХІВ
Партнери

Категорії розділу
Документи ПДЮ [1]
Документація, що стосується Сумського Палацу дітей та юнацтва
Загальні документи [5]
Документація, що стосується не лише ПДЮ
Організаційно-масовий відділ [5]
Документи, графіки та анонси Організаційно-масового відділу та Центру "Дозвілля"
Положення конкурсів та фестивалів [5]
Положення конкурсів та фестивалів, що проходять на базі Палацу або проводяться його колективами, гуртками, секціями та клубами.
Головна » Файли » Документація » Загальні документи

Грамоти міського голови Олександра Лисенко отримали:
[ Викачати з сервера (26.5Kb) ] 07.12.2015, 20:18

- організатори фестивалю:
1. Паненко Віра Андріївна, керівник Клубу туристів-альпіністів ім. Є. Абалакова Сумського палацу дітей та юнацтва;
2. Добровольський Ігор Володимирович, президент СОМГО «Клуб авторської пісні «Булат»;
3. Андросова Валентина Іванівна, методист, керівник туристичних гуртків Сумського палацу дітей та юнацтва;
4. Титаренко Алла Валентинівна, викладач соціальних дисциплін Машинобудівного коледжу СумДУ;
5. Торопова Євгенія Анатоліївна, вчитель театрального мистецтва ССШ №29;
6. Соколов Артем Олександрович, президент Благодійного фонду «Сумський регіон»;

- педагоги-керівники:
1. Ревін Віктор Вячеславович, керівник гуртка Сумського міського центру науково-технічної творчості молоді;
2. Овчаренко Тетяна Миколаївна, керівник молодіжної студії клубу авторської пісні «Булат»;
3. Радчук Наталія Іванівна, вчитель музики, керівник гуртка ССШ №10;
4. Піддубна Людмила Дмитрівна, вчитель музики, керівник гуртків СЗШ №18;
5. Адаменко Ольга Семенівна, викладач по класу бандури Сумської дитячої музичної школи №1;
6. Бутенко Галина Олександрівна, керівник гуртка «Туристська пісня» Кролевецької районної станції юних туристів.

Спеціальні подяки оргкомітету отримали:
1. Грицай Вікторія Вікторівна, вчитель музики, керівник гуртка ССШ №7;
2. Сироватський Віктор Олексійович, керівник театру поетичної пісні "La Chanson";
3. Касьяненко Ігор Володимирович, керівник творчої майстерні фестивалю;
4. Бєльський Олександр Петрович, керівник творчої майстерні фестивалю;
5. Гарбар Олександр Васильович, ведучій концертів;
6. Семерня Володимир Анатолійович, фотограф;
7. Шаповал Любов Вікторівна, завуч Сумського Палацу дітей та юнацтва.

Категорія: Загальні документи | Додав: Senbernar28 | Теги: Конкурс авторської пісні
Переглядів: 174 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Пошук
Останні новини
[20.10.2017]
Вивчаємо рідне місто. (0)
[18.10.2017]
Запрошуємо на майстер-клас! (0)
[17.10.2017]
Європейський День боротьби з торгівлею людьми (0)
[17.10.2017]
Перша газета до 14 жовтня (8)
[13.10.2017]
З 14 жовтня! (0)
[13.10.2017]
"Родинограй" запрошує! (0)
Відвідувачі
Статистика

Всього в мережі: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Сумське ТЗТ на ФБ
Код банеру

Якщо бажаєте розташувати наш банер на своєму сайті, просто скопіюйте код із віконця!