КЗ Сумський Палац дітей та юнацтва
Понеділок, 23.10.2017, 00:30
ПДЮ на Facebook
Авторизація
Наш Палац
Відділи Палацу
Служби Палацу
СКАРБНИЧКА
Документи
Проекти Палацу
АРХІВ
Партнери

Категорії розділу
Документи ПДЮ [1]
Документація, що стосується Сумського Палацу дітей та юнацтва
Загальні документи [5]
Документація, що стосується не лише ПДЮ
Організаційно-масовий відділ [5]
Документи, графіки та анонси Організаційно-масового відділу та Центру "Дозвілля"
Положення конкурсів та фестивалів [5]
Положення конкурсів та фестивалів, що проходять на базі Палацу або проводяться його колективами, гуртками, секціями та клубами.
Головна » Файли » Документація » Загальні документи

Протокол 13-12-15 Скелелазіння
[ Викачати з сервера (436.0Kb) ] 15.12.2015, 14:47

ДИТЯЧИЙ КЛУБ ТУРИСТІВ-АЛЬПІНІСТІВ ім. Є.АБАЛАКОВА

 

ПРОТОКОЛ

Відкритої Першості клубу «Абалаковець» зі скелелазіння,

присвяченій Міжнародному Дню Гір.

13.12.2015р., КЗ ПДЮ.

 

Група 1, 2008р.н. та молодші.

 

Прізвище, ім’я

 

Назва команди

Кількість балів

Місце

Примітка

1

Усік Анна

«Абалаковець»

45

І

 

2

Рудоменко Платон

«Абалаковець»

45

ІІ

 

3

Марченко Іван

«Абалаковець»

35

ІІІ

 

4

Мардовець Артур

«Абалаковець»

25

4

 

5

Нікітіна Віра

«Абалаковець»

25

4

 

6

Касяненко Іван

«Абалаковець»

20

6

 

7

Спориш Поліна

«Абалаковець»

15

7

 

 

Група 2, 2006 – 2007 р.н.

 

Прізвище, ім’я

 

Назва команди

Кількість балів

Місце

Примітка

1

Петрова Анна

с. Бугрувате

30

І

 

2

Рашевська Анастасія

«Абалаковець»

30

ІІ

 

3

Дмитренко Аліна

м. Гадяч

30

ІІ

 

4

Шкрьоба Лілія

«Абалаковець»

20

4

 

5

Іванова Діана

«Абалаковець»

20

4

 

 

 

 

 

 

 

1

Звегінцев Назар

«Абалаковець»

65

І

 

2

Лініченко Тарас

«Абалаковець»

65

ІІ

 

3

Майборода Микола

«Абалаковець»

64

ІІІ

 

4

Тихонов Нікіта

«Абалаковець»

50

4

 

5

Бабич Олексій

«Абалаковець»

45

5

 

6

Каа Кирил

с. В.Чернеччина

40

6

 

7

Харченко Іван

«Абалаковець»

35

7

 

8

Галонський Валентин

м. Гадяч

35

7

 

9

Грінка Ілля

«Абалаковець»

30

9

 

10

Андрущенко Єгор

м. Гадяч

30

9

 

11

Гриценко Захар

«Абалаковець»

30

9

 

12

Марченко Захар

«Абалаковець»

25

12

 

13

Мардовець Артур

«Абалаковець»

25

12

 

14

Андрущенко Назар

м. Гадяч

25

12

 

15

Гавриленко Роман

м. Гадяч

25

12

 

16

Рашевський Андрій

«Абалаковець»

25

12

 

17

Кулагін Ілля

«Абалаковець»

25

12

 

18

Логвиненко Артем

м. Гадяч

20

18

 

19

Карєв Владислав

«Абалаковець»

-

-

 

20

Берестовський Іван

«Абалаковець»

-

-

 

 

Група 3, 2004 – 2005 р.н.

 

Прізвище, ім’я

 

Назва команди

Кількість балів

Місце

Примітка

1

Ізмайлова Євгенія

«Абалаковець»

70

І

 

2

Лініченко Владислава

«Абалаковець»

30

ІІ

 

3

Гречихіна Глорія

«Абалаковець»

10

ІІІ

 

4

Гудим Маргарита

с. Бугрувате

5

4

 

5

Штагер Неля

с. Бугрувате

5

4

 

6

Бондаренко Валерія

«Абалаковець»

5

6

 

7

Олефіренко Любов

с. Бугрувате

5

6

 

 

 

 

 

 

 

1

Захаров Святослав

«Абалаковець»

70

І

 

2

Шмат Олександр

«Абалаковець»

10

ІІ

 

3

Сорока Дмитро

«Абалаковець»

10

ІІІ

 

4

Танчик Владисдав

с. В.Чернеччина

5

4

 

5

Курочкін Володимир

«Абалаковець»

5

4

 

6

Мажуга Ярослав

«Абалаковець»

5

4

 

7

Тихонов Кирил

«Абалаковець»

5

4

 

8

Кравченко Олександр

«Абалаковець»

5

4

 

9

Бондаренко Ігор

с. В.Чернеччина

-

-

 

10

Щєрбаков Єгор

«Абалаковець»

-

-

 

11

Третяк Даніїл

«Абалаковець»

-

-

 

12

Меша Павло

«Абалаковець»

-

-

 

13

Шкурат Артем

«Абалаковець»

-

-

 

14

Олефіренко Ярослав

с. Бугрувате

-

-

 

15

Теличенко Кирил

«Абалаковець»

-

-

 

 

Група 4, 2002 – 2003 р.н.

 

Прізвище, ім’я

 

Назва команди

Кількість балів

Місце

Примітка

1

Нікітіна Олександра

«Абалаковець»

35

І

 

2

Анохіна Марія

«Абалаковець»

25

ІІ

 

3

Абросімова Владислава

«Абалаковець»

15

ІІІ

 

4

Олефіренко Альбіна

с. Бугрувате

10

4

 

5

Ткаченко Тетяна

с. Бугрувате

9

5

 

6

Сініцина Владислава

м. Охтирка

-

-

 

7

Левкович Катерина

м. Охтирка

-

-

 

8

Білик Діана

м. Гадяч

-

-

 

 

 

 

 

 

 

1

Ткаченко Михайло

«Абалаковець»

69

І

 

2

Никифоров Олексій

«Абалаковець»

40

ІІ

 

3

Ярош Нікіта

«Абалаковець»

30

ІІІ

 

4

Грінка Артем

«Абалаковець»

25

4

 

5

Мазуріка Ярослав

м. Гадяч

24

5

 

6

Безродний Артем

«Абалаковець»

15

6

 

7

Павленко Максим

м. Гадяч

10

7

 

8

Пархоменко Максим

«Абалаковець»

5

8

 

9

Олещенко Максим

«Абалаковець»

5

8

 

10

Гудим В’ячеслав

с. Бугрувате

5

10

 

11

Бондаренко Ігор

с. В.Чернеччина

-

-

 

12

Сівцов Богдан

м. Охтирка

-

-

 

13

Нечитайло Віталій

м. Гадяч

-

-

 

 

Група 5, 2000 – 2001 р.н.

 

Прізвище, ім’я

 

Назва команди

Кількість балів

Місце

Примітка

1

Тютченко Олена

«Абалаковець»

70

І

 

2

Устименко Ксенія

«Абалаковець»

45

ІІ

 

3

Панченко Аліна

м. Гадяч

20

ІІІ

 

4

Олефіренко Єлизавета

с. Бугрувате

15

4

 

5

Заіка Таміла

с. Бугрувате

15

4

 

6

Лініченко Лера

«Абалаковець»

15

6

 

7

Харченко Анна

м. Гадяч

-

-

 

8

Шкрьоба Аліна

м. Гадяч

-

-

 

 

 

 

 

 

 

1

Прийменко Андрій

«Абалаковець»

95

І

 

2

Медвєдєв Єгор

«Абалаковець»

77

ІІ

 

3

Обравіт Андрій

«Абалаковець»

44

ІІІ

 

4

Уваров Андрій

«Абалаковець»

33

4

 

5

Никифоров Артем

«Абалаковець»

25

5

 

6

Токарев Артем

м. Охтирка

25

5

 

7

Лещенко Михайло

м. Охтирка

10

7

 

8

Гаркавенко Денис

«Абалаковець»

7

8

 

9

Буренков Олег

«Абалаковець»

5

9

 

10

Спориш Ярослав

м. Гадяч

-

-

 

11

Рудік Даніїл

м. Охтирка

-

-

 

 

Група 6, 1999 р.н. та старші.

 

Прізвище, ім’я

 

Назва команди

Кількість балів

Місце

Примітка

1

Сидорець Максим

«Абалаковець»

95

І

 

2

Тарасенко Валентин

м. Гадяч

60

ІІ

 

3

Радіонова Вероніка

с. Бугрувате

45

ІІІ

 

4

Титаренко Ігор

«Абалаковець»

15

4

 

5

Петренко Анастасія

«Абалаковець»

10

4

 

6

Дербеньов Костянтин

«Абалаковець»

5

6

 

7

Петрова Оксана

с. Бугрувате

-

-

 

 

Головний суддя                                                                           В.А.Паненко

 

Головний секретар                                                                      В.І.Андросова

 

 

 

 

 

Категорія: Загальні документи | Додав: Senbernar28 | Теги: скелелазіння, Абалаковець
Переглядів: 180 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
Останні новини
[20.10.2017]
Вивчаємо рідне місто. (0)
[18.10.2017]
Запрошуємо на майстер-клас! (0)
[17.10.2017]
Європейський День боротьби з торгівлею людьми (0)
[17.10.2017]
Перша газета до 14 жовтня (8)
[13.10.2017]
З 14 жовтня! (0)
[13.10.2017]
"Родинограй" запрошує! (0)
Відвідувачі
Статистика

Всього в мережі: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Сумське ТЗТ на ФБ
Код банеру

Якщо бажаєте розташувати наш банер на своєму сайті, просто скопіюйте код із віконця!