КЗ Сумський Палац дітей та юнацтва
П'ятниця, 20.10.2017, 05:10
ПДЮ на Facebook
Авторизація
Наш Палац
Відділи Палацу
Служби Палацу
СКАРБНИЧКА
Документи
Проекти Палацу
АРХІВ
Партнери

Категорії розділу
Документи ПДЮ [1]
Документація, що стосується Сумського Палацу дітей та юнацтва
Загальні документи [5]
Документація, що стосується не лише ПДЮ
Організаційно-масовий відділ [5]
Документи, графіки та анонси Організаційно-масового відділу та Центру "Дозвілля"
Положення конкурсів та фестивалів [5]
Положення конкурсів та фестивалів, що проходять на базі Палацу або проводяться його колективами, гуртками, секціями та клубами.
Головна » Файли » Документація » Загальні документи

ПРОТОКОЛ Відкритої Першості клубу «Абалаковець» зі скелелазіння, присвяченій Міжнародному Дню закоханих
[ Викачати з сервера (161.5Kb) ] 16.02.2016, 09:28

День закоханих в клубі «Абалаковець»

14 лютого 2016 року у клубі «Абалаковець»  Комунального закладу Сумського Палацу дітей та юнацтва пройшла Відкрита Першість зі скелелазіння, присвячена Міжнародному Дню закоханих. 72 учасника вийшли на траси змагань: гуртківці клубу, школярі м. Охтирки, м. Нетішин Хмельницької області, школярі навчальних закладів м. Суми №15, №24.

 Переможці нагороджені грамотами,  медалями. Особливо смачними були призи, які підготували батьки гуртківців клубу «Абалаковець».

 

ДИТЯЧИЙ КЛУБ ТУРИСТІВ-АЛЬПІНІСТІВ ім. Є.АБАЛАКОВА

 

ПРОТОКОЛ

Відкритої Першості клубу «Абалаковець» зі скелелазіння,

присвяченій Міжнародному Дню закоханих.

14.02.2016р., КЗ ПДЮ.

 

Група 1, 2006р.н. та молодші.

 

Прізвище, ім’я

 

Назва команди

Кількість балів

Сума балів

Місце

1

Жебель Єгор

м. Нетішин

52,5

142,5

І

 

Лебедева Олександра

м. Нетішин

90

 

 

2

Лініченко Тарас

«Абалаковець»

72,5

117,5

ІІ

 

Русанова Анастасія

«Абалаковець»

45

 

 

3

Майборода Микола

«Абалаковець»

75

84

ІІІ

 

Парамай Заріна

«Абалаковець»

9

 

 

4

Лободюк Єгор

«Абалаковець»

10

45

4

 

Нікітіна Віра

«Абалаковець»

35

 

 

5

Бабіч Олексій

«Абалаковець»

20

30

5

 

Іванова Діана

«Абалаковець»

10

 

 

6

Рудоменко Платон

«Абалаковець»

50

100

6

 

Марченко Ростислав

«Абалаковець»

50

 

 

7

Андросов Віталій

«Абалаковець»

45

82,5

7

 

Грінка Ілля

«Абалаковець»

37,5

 

 

8

Тихонов Нікіта

«Абалаковець»

67,5

82,5

7

 

Харченко Іван

«Абалаковець»

15

 

 

9

Ситніков Анатолій

«Абалаковець»

35

70

9

 

Коротенко Артем

«Абалаковець»

35

 

 

10

Степченко Тимофій

«Абалаковець»

45

65

10

 

Бутрим Гліб

«Абалаковець»

20

 

 

11

Одинцов Ілля

«Абалаковець»

15

27

11

 

Панченко Ілля

«Абалаковець»

12

 

 

12

Кір’янов Ростислав

«Абалаковець»

10

10

12

 

Карєв Владислав

«Абалаковець»

0

 

 

 

Група 2, 2003 – 2005 р.н.

 

Прізвище, ім’я

 

Назва команди

Кількість балів

Сума балів

Місце

1

Петько Катерина

м. Нетішин

295

657,5

І

 

Петровський Богдан

м. Нетішин

362,5

 

 

2

Ігнатенко Аліна

м. Нетішин

210

420

ІІ

 

Макєєв Ігор

м. Нетішин

210

 

 

3

Ізмайлова Євгенія

«Абалаковець»

122,5

329

ІІІ

 

Захаров Святослав

«Абалаковець»

206,5

 

 

4

Ігнотеску Юлія

м. Нетішин

210

320

4

 

Ярош Нікіта

«Абалаковець»

110

 

 

5

Скриннік Василина

«Абалаковець»

122,5

150

5

 

Курочкін Володимир

«Абалаковець»

27,5

 

 

6

Лініченко Влада

«Абалаковець»

15

46,5

6

 

Звегінцев Назар

«Абалаковець»

31,5

 

 

7

Корякіна Катерина

КУ ЗОШ №15

12,5

22,5

7

 

Пархоменко Максим

«Абалаковець»

10

 

 

8

Бондаренко Валерія

«Абалаковець»

12,5

12.5

8

 

Грицевич Дмитро

м. Охтирка

0

 

 

9

Сорока Дмитро

«Абалаковець»

25

47.5

9

 

Тихонов Кирил

«Абалаковець»

22,5

 

 

 

Група 3, 2000 – 2002 р.н.

 

Прізвище, ім’я

 

Назва команди

Кількість балів

Сума балів

Місце

1

Устименко Ксенія

«Абалаковець»

70

205,5

І

 

Медвєдєв Єгор

«Абалаковець»

135,5

 

 

2

Михайличенко Софія

«Абалаковець»

129

194.0

ІІ

 

Никифоров Олексій

«Абалаковець»

65

 

 

3

Кручан Анастасія

«Абалаковець»

0

130

ІІІ

 

Кириченко Едуард

«Абалаковець»

130

 

 

4

Анохіна Марія

«Абалаковець»

25

107,5

4

 

Уваров Андрій

«Абалаковець»

82,5

 

 

5

Лініченко Валерія

«Абалаковець»

25

94.0

5

 

Ткаченко Михайло

«Абалаковець»

69

 

 

6

Абросімова Владислава

«Абалаковець»

37,5

77,5

6

 

Обравіт Андрій

«Абалаковець»

40

 

 

7

Товстун Валерія

КУ ЗОШ №15

0

67,5

7

 

Грінка Андрій

«Абалаковець»

67,5

 

 

8

Іванова Аліна

КУ ЗОШ №15

0

25

8

 

Мороз Олександр

КУ ЗОШ №15

25

 

 

9

Павлова Анна

КУ ЗОШ №24

0

25

8

 

Губарь Олександр

«Абалаковець»

25

 

 

10

Солодовник Ніколь

КУ ЗОШ №24

0

20

10

 

Никифоров Артем

«Абалаковець»

20

 

 

11

Голець Аніна

КУ ЗОШ №15

0

0

 

 

Гаркавенко Денис

«Абалаковець»

0

 

 

12

Самотой Віталіна

КУ ЗОШ №24

0

0

 

 

Безродний Артем

«Абалаковець»

0

 

 

13

Кулик Марія

КУ ЗОШ №15

0

0

 

 

Павленко Михайло

м. Охтирка

0

 

 

14

Угненко Катерина

КУ ЗОШ №15

0

0

 

 

Сич Артем

м. Охтирка

0

 

 

 

Група 4, 1999 р.н. та старші

 

Прізвище, ім’я

 

Назва команди

Кількість балів

Сума балів

Місце

1

Нікітіна Олександра

«Абалаковець»

67,5

175,5

І

 

Сидорець Максим

«Абалаковець»

108

 

 

 

 

Головний суддя                                                                           В.А.Паненко

 

Головний секретар                                                                      В.І.Андросова

 

 

 

 

 

Категорія: Загальні документи | Додав: Senbernar28 | Теги: день закоханих, протокол, Абалаковець
Переглядів: 120 | Завантажень: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
Останні новини
[18.10.2017]
Запрошуємо на майстер-клас! (0)
[17.10.2017]
Європейський День боротьби з торгівлею людьми (0)
[17.10.2017]
Перша газета до 14 жовтня (8)
[13.10.2017]
З 14 жовтня! (0)
[13.10.2017]
"Родинограй" запрошує! (0)
[13.10.2017]
Обласний форум позашкільників (0)
Відвідувачі
Статистика

Всього в мережі: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Сумське ТЗТ на ФБ
Код банеру

Якщо бажаєте розташувати наш банер на своєму сайті, просто скопіюйте код із віконця!