КЗ Сумський Палац дітей та юнацтва
Неділя, 18.11.2018, 22:58
ПДЮ на Facebook
Авторизація
Наш Палац
Відділи Палацу
Служби Палацу
СКАРБНИЧКА
Документи
Проекти Палацу
АРХІВ
Партнери

Головна » 2018 » Жовтень » 17 » ХХІІ Меморіал пам'яті друзів
10:22
ХХІІ Меморіал пам'яті друзів

12-14 жовтня 2018 року в урочищі Зелений Гай Сумського району пройшов

22-й відкритий Чемпіонат м. Суми зі спортивного туризму «Меморіал памяті друзів»

(головний суддя – Паненко В.А., голова оргкомітету Чемпіонату – Кандибей В.Е.).

В рамках «Меморіалу пам’яті друзів» відбулися:

  • Відкрита Першість дитячого клубу туристів-альпіністів ім. Є.Абалакова (1-3 гр.),
  • Чемпіонат м. Суми зі спортивного туризму (4-8 гр.),
  • 2 концерти - «Концерт памяті» та вечір памяті «Памятайте, друзі»,
  • Екологічна акція з очищення території змагань від сміття,
  • Посадка дерев на «Алеї Памяті».

У всіх заходах за програмою Меморіалу взяли участь більше 300 чоловік.

189 учасників змагалися у 8 вікових групах на дистанціях трас спортивного туризму 1-3 класу.

Переможцями та призерами стали:

1 група

І місце - Єрмоленко Владислав ОЦПО та РТМ, Мшвідобадзе Анастасія с. Старосілля

ІІ місце -  Шаповал Вячеслав с. Могриця, Назаренко Діана с. Могриця

ІІІ місце -  Музикін Матвій с. Старосілля, Лапа Марія ОЦПО та РТМ

2 група

І місце - Федірко Сергій с. Старосілля, Хижкова Анна м. Тростянець 

ІІ місце -  Могилевський Максим м. Тростянець, Коваль Аліна м. Тростянець 

ІІІ місце -  Курочкін Володимир «Абалаковець», ЗОШ №27, Омельченко Аліна м. Конотоп

3 група

І місце - Матвієнко Євген с. Северинівка, Ярох Аліна с. Старосілля

ІІ місце -  Гончаренко Сергій с. Северинівка, Араштаєва Святослава Сумський р-н

ІІІ місце -  Макеєв Дмитро с. Северинівка, Овчаренко Єлизавета м. Тростянець

4 група

І місце - Пилипчук Олександр Сумський р-н, Ростальна Руслана м. Кролевець

ІІ місце -  Скрипка Андрій Краснопілля, Лазоренко Даря с. Старосілля

ІІІ місце -  Кириченко Едуард «Абалаковець», Третьяк Альона м. Конотоп

5 група

І місце - Гречаник Олег с. Миропілля, Бондаренко Яна м. Кролевець

ІІ місце -  Бондаренко Артем м. Кролевець, Котькало Євгенія с. В.Чернеччина

ІІІ місце -  Закутайло Денис Сумський р-н, Шевченко Євгенія «Абалаковець»

6 група

І місце - Винокуров Олександр «Абалаковець», Ростальна Наталія м. Кролевець

ІІ місце -  Бесараб Олександр Сумський р-н, Ростальна Вікторія м. Кролевець

ІІІ місце -  Куценко Роман Сумський р-н, Стельмах Марина Сумський р-н

7 група

І місце - Лазоренко Олександр с. Старосілля, Бояринова Ольга м. Суми

ІІ місце -  Хвостов Ігор м. Конотоп, Щеглова Ірина м. Суми 

ІІІ місце -  Хижковий Олександр м. Ттостянець

8 група

І місце - Малявчик Валерій м. Конотоп, Андросова Валентина «Абалаковець» 

ІІ місце -  Бруньов Юрій м. Суми

ІІІ місце -  Берьозов Борис м. Конотоп

Переможці та призери змагань нагороджені дипломами, медалями та призами. Учасники усіх акцій нагороджені призами. Призи надали організатори Меморіалу та ЕЦ «Сходження» м.Дніпропетровськ. Особиста подяка Андрію Осауленко.

Переглядів: 84 | Додав: volschebnicza | Теги: Абалаковець, Меморіал пам'яті | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Пошук
Останні новини
[15.11.2018]
Виставка "Іграшка власноруч" (0)
[13.11.2018]
Абалаківці на Першості клубу "Орієнтир" (0)
[13.11.2018]
Майстер-клас з народної вишивки від юних майстринь (0)
[13.11.2018]
Благодійний ярмарок "Доброта єднає всіх" (0)
[08.11.2018]
Майстер-клас "Іграшка своїми руками" (0)
[02.11.2018]
"Творча родина" в "Ладушках" (0)
Відвідувачі
Статистика

Всього в мережі: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Сумське ТЗТ на ФБ
Код банеру

Якщо бажаєте розташувати наш банер на своєму сайті, просто скопіюйте код із віконця!