Партнери

Головна » 2017 » Травень » 7 » Тільки перші на Кубку ЄВРОПИ!
12:24
Тільки перші на Кубку ЄВРОПИ!

28 квітня у Харкові пройшов Чеміпіонат Європи з Козацького Двобою. Фіналісти Кубка України вихованці гуртка «Східні єдиноборства» Палацу дітей та юнацтва взяли участь у змаганнях у складі збірної України:

Анастасія Гайворонська (2008 р.н.)

Діана Демиденко (2001 р.н)

Євгенія Мєніна (2000 р.н.)

Настя і Діана замаглися у спаринг програмі, Діана – у програмі Однотан. А те, що всі три стали чемпіонками стало відвертим сюрпризом і для тренера, і для самих спортсменок!

Найбільше переживали за найменшу – Настю. Вона пришла до гуртка лише у березні минулого року, але воля до перемоги і серйозне ставлення до тренувань у неї більші, ніж у старших спортсменів. Цим маємо завдячувати ставленню батьків, особливо татові.

Перемога Євгенії стала повною неочікуваністю. У фіналі проти класичного Женіного ката кіокушинкай Пінан соно го вийшла учасниця, яка продемонструвала програму з музичним супроводом і акробатичними елементами. Судді довго радилися і нарешті винесли вердикт: через те, що у фіналісток принципово різні технічні прийоми, їм обом присуди перші місця!

Діані Демиденко довелося пережити запеклу боротьбу, адже її суперниця була значно вища за зростом і важча на 5 кіло. Проте рішення суддів було одностайним – чемпіонська медаль іде до Сум!

Шевченко О. М.

Переглядів: 561 | Додав: nastino | Теги: козацький двобій, Кубок України, карате | Рейтинг: 0.0/0