КЗ Сумський Палац дітей та юнацтва
П'ятниця, 18.08.2017, 21:57
ПДЮ на Facebook
Авторизація
Наш Палац
Відділи Палацу
Служби Палацу
СКАРБНИЧКА
Документи
Проекти Палацу
АРХІВ
Партнери

Головна » 2014 » Жовтень » 15 » XVIII Меморіал "Пам'яти загиблих друзів" фінішував
23:50
XVIII Меморіал "Пам'яти загиблих друзів" фінішував

   11-13 жовтня в урочищі Зелений Гай пройшов Відкритий Чемпіонат м. Сум «Меморіал пам’яті загиблих друзів». У рамках Чемпіонату пройшли: Відкрита Першість клубу «Абалаковець», присвячена 80-річчю Сумського Палацу дітей та юнацтва (1-3 групи), Відкритий Чемпіонат м. Сум «Меморіал пам’яті загиблих друзів» (4-7 групи), концерти пам’ті (для учасників 1-3 груп «Концерт пам’ті», для дорослих «Пам’ятаєте, друзі»).

   У заході взяли участь 293 спортсмени з 25 організацій: Сумський ПДЮ клуб «Абалаковець», Сумський районний ПДЮ, Навчальні заклади міста Сум № 27, № 6, №15, №10, №7, №11; ОЦПО та РТМ, Сумський кадетський ліцей, НУВС, ІФК, УАБС, Сумс.ДПУ, Суми «Ураган», Сумського району, Краснопільського району, , Л. Долини, м. Кролевець, м. Конотоп, м.Охтирки, м. Тростянець, с. Бугрувате, с. В.Чернетчина.

Переможцями стали:

   1 група (2002-2003 р.н.)

  Ім Ярох Аліна Сумський р-н., Савін Кирило ОЦПО,

   ІІм Голопупова Дарина м. Кролевець, Матвієнко Євген СумРПДЮ,

   ІІІм Ратушна Яна ОЦПО, Семеняка Юрій

   2 група (2001-2000 р.н.)

   Ім Восьмерик Марина СумРПДЮ, Васильєв Олександр СумРПДЮ,

   ІІм Петрова Тетяна Красноп.р-н, Муравицький Денис Л.Долина,

   ІІІм Дворнік Аліна Красноп.р-н, Міщенко Ярослав Тростянець.

3 група (1999-1998 р.н.)

   Ім Ростальна Вікторія м. Кролевець, Пилипчик Олександр СумРПДЮ,

   ІІм Петрова Олександра Красноп.р-н, Тарасенко Максим м.Конотоп,

   ІІІм Тищенко Альона м.Кролевець, Ткаченко Ярослав ОЦПО.

4 група (1997-1991 р.н.)

   Ім Урвиська Лідія ІФК, Гречаник Олег ІФК,

   ІІм Рудомет Анна УАБС, Велигонь Андрій ОЦПО,

   ІІІм Звездун Наталя СумДПУ, Скрипка Андрій ІФК.

5 група (1990-1981р.н.)

   Ім Ростальна Наталя м.Кролевець, Вінокуров Олександр «Абалаковець»,

   ІІм Коваленко Анастасія «Абалаковець», Глядчишин Ігор «Ураган,»

   ІІІм Москаленко Лідія «Ураган», Ронко Віталій

6 група (1980-1971 р.н.)

   Ім Щеглова Ірина «Абалаковець», Лазаренко Олександр Сумський р-н,

   ІІм Ростальна Вікторія м.Кролевець, Куценко Роман Сум.РПДЮ,

   ІІІм Ковалевські Юлія «Ураган», Сталінський Валентин м.Охтирка,

7 група (1970 р.н. і старші)

   Ім Рудомет Тетяна «Ураган», Вінокуров Олександр «Абалаковець»,

   ІІм Бояринова Ольга, м. Суми, Хвостов Ігор м.Конотоп,

   ІІІм Федченко Тетяна Кролевець, Кондратенко Віктор СумРПДЮ.

   Переможці нагороджені медалями, дипломами, вимпелами та призами.

    До командному заліку входили результати спортсменів 5 і 6 вікових груп (по 1 людині серед чоловіків та жінок).

 Місця розподілились наступним чином:

  Ім команда  клубу «Абалаковець» .

  ІІм команди «Ураган» м. Суми

  ІІІм команда Сумського р-ну.

   Команди нагороджені кубками та призами.

Переглянути фото із заходу можна за посиланням.

Переглядів: 213 | Додав: JeMчужинкА | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar
Календар
«  Жовтень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Пошук
Останні новини
[18.08.2017]
ІНФОРМАЦІЯ про співпрацю шкіл міста з організаційно-масовим відділом (центр «ДОЗВІЛЛЯ») (0)
[18.08.2017]
Організаційно-масовий відділ КЗ Сумського ПДЮ пропонує в 2017-2018 навчальному році (0)
[18.08.2017]
Організаційно-масовий відділ КЗ Сумського ПДЮ пропонує на наступний навчальний рік (2017-2018) (0)
[11.08.2017]
Абалаківське літо (+фото) (0)
[10.08.2017]
Чорноморські Ігри - 2017: Сімейне свято на березі Чорного моря (0)
[30.06.2017]
Педагоги ПДЮ у Глухові (0)
Відвідувачі
Статистика

Всього в мережі: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Сумське ТЗТ на ФБ
Код банеру

Якщо бажаєте розташувати наш банер на своєму сайті, просто скопіюйте код із віконця!