КЗ Сумський Палац дітей та юнацтва
Понеділок, 19.08.2019, 16:40
ПДЮ на Facebook
Авторизація
Наш Палац
Відділи Палацу
Служби Палацу
СКАРБНИЧКА
Документи
Проекти Палацу
АРХІВ
Партнери

Категорії розділу
Про нас пишуть [39]
Статті та матеріали із Інтернет та друкованих видань
Про нас говорять Теле та Радіо ЗМІ [11]
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ [4]
Новини інформаційних партнерів нашого сайту та ПДЮ
Головна » Статті » ЗМІ про Палац дітей та юнацтва » НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Надздібності в нашому житті

    Коли я була дитиною, то полюбляла мультфільми про супергероїв, які рятують світ, і таємно мріяла стати однією з них. Годинами могла  уявляти себе дівчиною з надприродною силою, що рятує світ від злодіїв. Сказати по-правді, я і зараз із захопленням дивлюся фільми та мультики про надлюдей. І все частіше запитую себе: чи можливо їх існування в реальному світі? Адже уява людини, звісно, немає меж, але щоб щось уявити, потрібно мати хоч якийсь поштовх до цього. Гаразд, уявити людину, що літає, звісно можливо, якщо подивитися на птахів; надлюдську фізичну силу теж можливо, адже існують звірі, що фізично сильніше людини в декілька разів. Але що ж стало поштовхом до уявлень про телепортацію, або ж подорожі в часі, якщо нічого подібного в природі не існує? Усе це викликає не аби який інтерес у мене, та чи існують люди, що підтримують мою думку, та які б надздібності вони хотіли мати, якби могли їх обирати? Саме це я і намагалася з'ясувати у своїх родичів, знайомих, приятелів протягом тижня, і скажу відверто: деякі відповіді мене дуже вразили.

   “Я бачив фокусників та, спостерігаючи за ними, можу сказати, що я вірю в надприродні можливості людини. Та я би хотів використовувати свій розум на 100% як у фільмі “Люсі”, так як зміг би добитися досконалості у всьому, а особливо мав змогу пізнавати людську душу” – говорить мій однокласник Рома.

    “Ні, я не вірю в надприродні здібності, тому що просто не вірю, але як би вони існували, то я би хотіла повертати час назад, щоб в деяких ситуаціях змінити свої рішення.” зазначила – моя подруга Василина.

   “Так, я вірю. У нашому Всесвіті існують багато різних створінь, марно було б заперечувати, у чому ми самі не впевнені. Я би хотів вселяти людям різні думки, ставати невидимим.” – стверджує однокласник Ігор.

  “Гадаю ні, я вважаю, що у людей  існує всього шість почуттів. Та як би надздібності існували, я би хотіла  читати думки інших, задля того, щоб дізнатися правду про те, як мене оцінюють інші” – говорить однокласниця Аліна.

  “Ні, людина по своїй природі створіння 3-мірне, все, що перевищує її мірність, не може уловлюватися органами чуттів. Я би, якби надздібності існували, хотів управляти часом, це дало б мені змогу виправити деякі помилки.” – говорить однокласник та майбутній видатний біолог Діма.

  “Так , існують, тому що не існує однакових людей. Часто люди звертаються за допомого до екстрасенсів, які віщують нам правдиве майбутнє. Я би сама хотіла би віщувати майбутнє, але я вважаю, що це дуже складно”. – говорить однокласниця Катя.

  “Так, я вірю, тому що це я. Чому я так вважаю? Так це тому, що ніхто не зможе зробити того що можу я”. – говорить однокласник-атлет Даніїл.

   “Ні, не вірю, тому що це міф, їх не існує. Я би хотіла мати одразу всі надприродні здатності, як би вони існували”. – говорить однокласниця Ксюша.

  “Так, тому що все ж таки існують люди з надздібностями. Хотіла би зупиняти час, це дало б змогу щось змінити у житті.” – говорить моя подруга Настя.

“Так, я вірю. У дитинстві дивилася серіал “Усі жінки відьми” і завжди мріяла стати схожою на них. Як би я мала змогу, то хотіла би подорожувати у часі й на це є безліч причин. Одна з них – зміна хибних рішень”. – говорить однокласниця Іра.

   Та що про це думають дорослі?

  “Звісно існують, причина науці ще не відома, але факт залишається фактом. Ось, наприклад, молодий хлопець, що недавно побив рекорд із запам'ятовування числа Пі. Він зміг запам’ятати декілька тисяч знаків після коми. Це унікальна пам’ять, що для мене є надприроднім. Я  би я міг, то хотів би читати чужі думки. Тоді б люди мене боялися (сміється)”– говорить мій дід Віктор.

   “Я не вірю, адже не зустрічала людей з надможливостями і не хотіла б їми володіти, адже це  велика відповідальність.” – говорить моя бабуся Віра.

   Отже, все ж таки існують люди, що підтримують мою думку. До речі, ця тема зробила перший крок до початку нового життя нашого класу – дружнього. Протягом майже двох років ми не знаходили спільної мови, але розмірковуючи на цю тему, всі охоче ділилися своїми думками та уважно слухали один одного. Можна сказати, що сама тема суперможливостей зробила щось неймовірне, магічне, надприроднє...

    І це дуже добре, що існують люди, які ще вірять в диво, звісно не всі, але 50% (як на мене) –це гарний результат.

Вікторія Синельникова

Категорія: НОВИНИ ПАРТНЕРІВ | Додав: JeMчужинкА (25.12.2014)
Переглядів: 437 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Пошук
Останні новини
[25.06.2019]
Чілдрен-КіноФест 2019 (0)
[20.06.2019]
Ми подорожуємо! (0)
[19.06.2019]
Віват, переможці, віват! (0)
[18.06.2019]
Відкрити власну справу - МОЖЛИВО! (0)
[11.06.2019]
Запрошуємо до обговорення! (0)
[22.05.2019]
Перемоги "Радості" (0)
Відвідувачі
Статистика

Всього в мережі: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Сумське ТЗТ на ФБ
Код банеру

Якщо бажаєте розташувати наш банер на своєму сайті, просто скопіюйте код із віконця!