КЗ Сумський Палац дітей та юнацтва
Четвер, 22.08.2019, 01:35
ПДЮ на Facebook
Авторизація
Наш Палац
Відділи Палацу
Служби Палацу
СКАРБНИЧКА
Документи
Проекти Палацу
АРХІВ
Партнери

Категорії розділу
Про нас пишуть [39]
Статті та матеріали із Інтернет та друкованих видань
Про нас говорять Теле та Радіо ЗМІ [11]
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ [4]
Новини інформаційних партнерів нашого сайту та ПДЮ
Головна » Статті » ЗМІ про Палац дітей та юнацтва » Про нас пишуть

«Школа безпеки» у ПДЮ на gorod.sumy.ua

«Школа безпеки» у ПДЮ

   27 березня в Сумському Палаці дітей та юнацтва пройшла навчальна акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Її учасниками стали юні жителі обласного центру віком від 6 до 13 років діти з малозабезпечених та багатодітних сімей.

   Організаторами заходу виступили адміністрація закладу, Сумський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, обласне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій, міські курси цивільної оборони II категорії разом із соціальними партнерами, представниками громадського руху «Школа безпеки».

  Рятувальники нагадали вимоги безпеки, яких необхідно дотримуватися в повсякденному житті, щоб не потрапити в біду. До яких наслідків може призвести необережність з вогнем, нехтування іншими основними безпеки, діти переконалися, переглядаючи відеофільми про надзвичайні події на Сумщині та діяльності пожежно-рятувальної служби області щодо їх ліквідації та порятункулюдей з небезпек. Окремо фахівці зупинилися на правилах поведінки в екстремальних ситуаціях, зокрема при виявленні підозрілих вибухонебезпечних предметів, і роздали присутнім відповідні тематичні листівки.

   Прийоми надання необхідної долікарської допомоги, і як правильно проводиться транспортування потерпілих, продемонстрували дітям працівники курсів цивільної оборони разом з вихованцями «Школи безпеки».

   Великий інтерес в учасників акції викликали незвичайні декорації біля сцени залу Палацу: носилки, апарат захисту органів дихання, пожежно-технічне озброєння і багато іншого спеціального обладнання. Діти змогли приміряти каски, одяг і захисне спорядження, яким користуються рятувальники під час ліквідації надзвичайних ситуацій та звільнення людей з небезпек.

   Продовжився захід імпровізованими тематичними змаганнями, під час яких діти змогли на деякий час долучитися до професії мужніх і відважних. Враження та емоції переповнювали учасників та їх уболівальників.

    У результаті акції діти отримали пам'ятні призи  відеодиски «Небезпечні знахідки». Цей фільм покликаний підвищити обізнаність населення про ризики і загрози, пов'язані з вибухонебезпечними залишками війни.

   Організатори впевнені: такі заходи закладають у свідомість підростаючого покоління життєві правила безпечної поведінки, а знання, отримані дітьми сьогодні, допоможуть їм не розгубитися і в реальній екстремальній ситуації.

Джерело: http://www.gorod.sumy.uaДжерело: http://www.gorod.sumy.ua/news_14577.html
Категорія: Про нас пишуть | Додав: JeMчужинкА (03.04.2014)
Переглядів: 306 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Пошук
Останні новини
[25.06.2019]
Чілдрен-КіноФест 2019 (0)
[20.06.2019]
Ми подорожуємо! (0)
[19.06.2019]
Віват, переможці, віват! (0)
[18.06.2019]
Відкрити власну справу - МОЖЛИВО! (0)
[11.06.2019]
Запрошуємо до обговорення! (0)
[22.05.2019]
Перемоги "Радості" (0)
Відвідувачі
Статистика

Всього в мережі: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Сумське ТЗТ на ФБ
Код банеру

Якщо бажаєте розташувати наш банер на своєму сайті, просто скопіюйте код із віконця!