КЗ Сумський Палац дітей та юнацтва
Четвер, 22.08.2019, 08:55
ПДЮ на Facebook
Авторизація
Наш Палац
Відділи Палацу
Служби Палацу
СКАРБНИЧКА
Документи
Проекти Палацу
АРХІВ
Партнери

Категорії розділу
Про нас пишуть [39]
Статті та матеріали із Інтернет та друкованих видань
Про нас говорять Теле та Радіо ЗМІ [11]
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ [4]
Новини інформаційних партнерів нашого сайту та ПДЮ
Головна » Статті » ЗМІ про Палац дітей та юнацтва » Про нас пишуть

СОКМО про "Компас лідера"

У Сумах відбувся Web-quest "Компас лідера"

   У понеділок 2 грудня о 17.00 вперше була організована зустріч у новому форматі для нашого міста web-quest "Компас лідера". Цільова аудиторія заходу – сумські старшокласники.

   Захід ініційований Старовойтовою Наталією Семенівною, методистом Сумського палацу дітей та юнацтва за підтримки «Сумcького міського центру дозвілля молоді» Сумської міської ради.

   Он-лайн збір учасників відбувався у web-кабінеті (класі), звідки, власне, розпочинався старт змагань. Тут було зачитане перше завдання, та у разі необхідності можна було отримати підказки по вирішенню будь-якого з 6 етапів(саме стільки мав web-quest).

   Учасникам будуть запропоновані цікаві завдання на логіку, вміння приймати рішення та творчість. Серед них був пошук статті з лідерства на Сумському інтернет-телебаченні «Sumynews», знаходження публічної сторінки Центру дозвілля молоді в соцмережі, розгадування ребусів, створення рекламного слогану тощо.

   За підсумками web-quest, кожен, хто виконав усі завдання, отримає сертифікат від «Сумського міського центру дозвілля молоді» Сумської міської ради. Валерія Ходико, Володимир Давиденко та Андрій Мартиненко отримають подарунки із символікою заходу від спонсора – фірми «Оперативна поліграфія».

   Ще три учасника здобули право на участь в тренінгах на тему «Написання проектів соціальної тематики» та «Бренд громадської організації – ціннісний підхід». Останній, до слова, відбудеться вже найближчими вихідними 6-8 грудня і його відвідає призер веб-квесту Юрій Бондаренко.

   Старовойтова Наталя Семенівна, методист Сумського Палацу дітей та юнацтва: «Нагадаю, що дана методика є новою не тільки на території Сум та Сумської області, а й на тернах нашої держави взагалі. Як показав квест, старшокласники міста та області (були учасники з Тростянця) вміють користуватись інтернет-браузерами, та не всі мають достатньо досвіду саме пошуку потрібної інформації. Це видно з того, що не всі змогли дійти до фінішу.»

   Ходико Валерія, учасниця: «Для мене особисто, це був спосіб випробувати себе в чомусь новому. Найцікавішим було завдання з розгадування QR-коду. Багато учасників зітнулись з ним вперше».

 Джерело: www.molod.sumy.ua

Категорія: Про нас пишуть | Додав: JeMчужинкА (04.12.2013)
Переглядів: 299 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Пошук
Останні новини
[25.06.2019]
Чілдрен-КіноФест 2019 (0)
[20.06.2019]
Ми подорожуємо! (0)
[19.06.2019]
Віват, переможці, віват! (0)
[18.06.2019]
Відкрити власну справу - МОЖЛИВО! (0)
[11.06.2019]
Запрошуємо до обговорення! (0)
[22.05.2019]
Перемоги "Радості" (0)
Відвідувачі
Статистика

Всього в мережі: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Сумське ТЗТ на ФБ
Код банеру

Якщо бажаєте розташувати наш банер на своєму сайті, просто скопіюйте код із віконця!