КЗ Сумський Палац дітей та юнацтва
П'ятниця, 05.03.2021, 15:31
ПДЮ на Facebook
Авторизація
Наш Палац
Відділи Палацу
Служби Палацу
СКАРБНИЧКА
Документи
Проекти Палацу
АРХІВ
Партнери

Відділ декоративно-прикладної творчості

  Відділ декоративно-прикладної творчості – один з підрозділів Палацу дітей та юнацтва. Його мета – художньо-творчий розвиток дітей та підлітків шляхом навчально-виховної роботи в гуртках, студіях, творчих майстернях, клубах тощо.

 

У відділі декоративно-прикладної творчості працюють колективи:

Народний художній колектив Студія образотворчого мистецтва "Країна мистецтва"

Народний художній колектив Майстерня художньої вишивки та бісероплетіння

Зразковий художній колектив Майстерня художньої кераміки

Зразковий художній колектив Майстерня художнього ткацтва

 

    Виховання особистості в творчих дитячих художніх колективах здійснюється на кращих культурно-мистецьких  традиціях  України, регіону та сучасних досягненнях світового візуального мистецтва. До послуг дітей – сучасні майстерні з необхідним обладнанням, художня галерея, центр «Відродження», де постійно відбуваються творчі звіти колективів та персональні виставки вихованців і педагогів.

   На базі діючих виставок  проводяться різноманітні заходи – «Нові імена», «Творчі діти – творчі батьки», «Містечко майстрів», майстер-класи, зустрічі з відомими художниками, мистецтвознавцями, народними майстрами.

 Досвідчені, талановиті педагоги, які очолюють дитячі колективи, виховують у дітей ціннісне ставлення до мистецтва та навколишньої дійсності, здатність до самореалізації  та творчого вдосконалення. Вони в усьому є прикладом для своїх дітей. 70% педагогів відділу – члени Національної спілки майстрів народного мистецтва України.

   Педагоги відділу є ініціаторами та організаторами традиційного конкурсу серед юних майстрів декоративно-ужиткового мистецтва «Золоті руки», який є першою сходинкою до вершин майстерності. Кращі конкурсні роботи стають прикрасою центру «Відродження», дивують численних гостей Палацу професійною досконалістю, цікавими творчими знахідками та збереженням регіональних  традицій.

    З метою виховання у дітей патріотичних почуттів, любові до рідної землі, шанобливого ставлення до культурно-мистецької спадщини свого народу  та з метою реалізації програми «Творчість» на базі відділу створена «Школа народних ремесел». Відвідуючи «Школу», діти долучаються до відродження традиційних народних ремесел  краю.

    У рамках програми «Ти – сумчанин» проводиться міський конкурс-пленер «Любе місто моє».

    Традиційним для вихованців відділу стало святкування Дня художника. Цей захід переріс в загальноміське свято талантів, яке підтримують   творчі спілки.

  Творчі роботи з художньої вишивки, ткацтва, писанкарства, кераміки, народного одягу, іграшки, соломоплетіння визнаються кращими на традиційних міських та обласних конкурсах творчо обдарованих дітей «Чарівні барви Сумщини», «Перлини нашої душі», «Барви дитинства».

    Роботи вихованців відділу ДПМ відомі далеко за межами нашої області. Автори робіт є лауреатами численних міжнародних та Всеукраїнських виставок, конкурсів, фестивалів, симпозіумів в Опішному, Коблеві, Дніпропетровську, Харкові, Києві, Індії, Чехії, Угорщині, Польщі, Японії, Лівії. Для багатьох вихованців захоплення переростає в майбутню професію, стає справою всього життя. 

Календар
«  Березень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Пошук
Останні новини
[01.03.2021]
Чемпіонат  міста  Суми на  Кубок  Міського  голови з  шахів! (0)
[01.03.2021]
Методична зустріч! (0)
[24.02.2021]
Перемога у Всеукраїнському конкурсі рукописів навчальної літератури! (0)
[23.02.2021]
Педагогічна рада! (0)
[17.02.2021]
Знайомимося з новим проєктом колдоговору! (0)
[15.02.2021]
Батьківська школа в ЦІП "Ладушки" (Ютуб) (0)
Відвідувачі
Статистика

Всього в мережі: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Сумське ТЗТ на ФБ
Код банеру

Якщо бажаєте розташувати наш банер на своєму сайті, просто скопіюйте код із віконця!