КЗ Сумський Палац дітей та юнацтва
П'ятниця, 05.03.2021, 15:35
ПДЮ на Facebook
Авторизація
Наш Палац
Відділи Палацу
Служби Палацу
СКАРБНИЧКА
Документи
Проекти Палацу
АРХІВ
Партнери

   
 
     Сумський Палац дітей та юнацтва – одна з найяскравіших планет у зоряному просторі Позашкілля. Планета з орбітою в дитинство, де вирує життя в різнобарв’ї його проявів, у розмаїтті гуртків та об’єднань.

     Сумський ПДЮ – багатопрофільний позашкільний навчально-виховний заклад, який реалізує широкий спектр освітніх послуг для дітей віком від 3 до 18 років.

     Палац дітей та юнацтва – це 4 500 вихованців, які:

     - роблять перші кроки у малюванні, хореографії, співах, спілкуванні, знайомляться з навколишнім світом, комп’ютером, англійською мовою в школі раннього розвитку дитини «Малюк» та Центрі ігрової підтримки «Ладушки»;

     - відкривають та розвивають у собі таланти в різних жанрах вокального, хореографічного, театрального мистецтва в гуртках та колективах відділу художньо-естетичного виховання;

     - створюють красу власними руками: оволодівають мистецтвом писанкарства і бісероплетіння, художньої вишивки і ткацтва, кераміки і художньої обробки дерева, вчаться моделювати одяг, виготовляти іграшки та сувеніри, розвивають професійні навички з живопису, графіки у відділі декоративно-прикладної творчості;

     - опановують нові інформаційні технології, оволодівають навичками користування комп’ютером, вивчають основи менеджменту, психології спілкування, педагогіки гри, поглиблюють знання з рідної мови, математики, креслення, вчаться творчо мислити, генерувати нові ідеї у відділі інформаційно-методичного супроводу. Також відділ вивчає соціальні запити на освітні послуги, сприяє впровадженню інноваційних методик і технологій у навчально-виховний процес, виводить його на сучасну орбіту;

     - оволодівають технікою альпінізму, гірського та пішохідного туризму, спортивного орієнтування в клубі туристів-альпіністів ім.. Є Абалакова, навчаються в секціях шахів та кіокушенкай карате у відділі туризму, спорту та фізичного виховання.

     - беруть участь в ігрових та конкурсних програмах, привабливих масових та командних заходах, тренінгах, ділових, психологічних, інтелектуальних іграх у неповторному середовищі яскравих вражень та емоцій – центрі «Дозвілля»;

  

   Талановиті, творчі педагоги допомагають вихованцям отримувати додаткову освіту та унікальні знання, вміння, навички.

     Із них – 17 Відмінників освіти України, 2 – заслужені працівники освіти України, 4 – народних майстрів України, 1 – кандидат наук, 5 – методистів вищої категорії, 3 – майстер спорту,  1 майстер спорту міжнародного класу, 2 – кандидати у майстри спорту, 1 – національний арбітр України з шахів, 1 – міжнародний арбітр з шахів, 1 – володар чорного поясу 1 дану кіокушинкай карате.

     Палац знаходиться в постійному розвитку, поєднуючи свої кращі традиції з іноваціями.

     Збережена мережа гуртків, які знайшли своє місце в освітньому просторі нашого міста, а їх вихованці достойно презентують Палац на міських, обласних, Всеукраїнських та міжнародних фестивалях і конкурсах.

     ПДЮ – один із ініціаторів створення Асоціації позашкільних навчальних закладів України і на правах колективного членства входить у Європейську асоціацію закладів вільного часу.

     Накопичений більш, ніж за 85 років досвід практичної роботи дав змогу колективу спроектувати власну модель безперервної освіти.

     Щороку до Палацу приходять нові вихованці і педагоги передають їм свої знання, досвід, уміння, створюють умови для вільного і всебічного розвитку, примножуючи культурний та інтелектуальний потенціал нації.

      Палац дітей та юнацтва – це сотні зірок – його випускників, якими ми пишаємося. Серед них: Балаян Т. (кандидат біологічних наук), Берлет В. (Заслужений артист України), Бублик С. (кандидат у майстри спорту, член збірної України з альпінізму, переможець Чемпіонату України 2008 р.), Буров О. (генерал-майор, військовий аташе), Вертинський О. (Заслужений артист України), Концевич В. (кандидат технічних наук), Литовченко О. (кандидат у майстри спорту, переможець Чемпіонату України 2008 р.), Паненко В. (член Президії, голова молодіжної комісії Федерації альпінізму й спорту України), Рошко В. (кандидат у майстри спорту, член збірної України з альпінізму, переможець Чемпіонату України 2008 р.), Савєл’єв О. (доктор філософії), Старовойтова Л. (доктор філософії), Тригуб С. (Заслужений працівник освіти України, доцент), Чернишова Г. (кандидат педагогічних наук).

         Завітай на нашу планету, поринь з нами на крилах успіху та натхнення в улюблену справу! Хай кожен день зустрічі з Палацом приносить тобі радість!
Календар
«  Березень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Пошук
Останні новини
[01.03.2021]
Чемпіонат  міста  Суми на  Кубок  Міського  голови з  шахів! (0)
[01.03.2021]
Методична зустріч! (0)
[24.02.2021]
Перемога у Всеукраїнському конкурсі рукописів навчальної літератури! (0)
[23.02.2021]
Педагогічна рада! (0)
[17.02.2021]
Знайомимося з новим проєктом колдоговору! (0)
[15.02.2021]
Батьківська школа в ЦІП "Ладушки" (Ютуб) (0)
Відвідувачі
Статистика

Всього в мережі: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Сумське ТЗТ на ФБ
Код банеру

Якщо бажаєте розташувати наш банер на своєму сайті, просто скопіюйте код із віконця!