Інтерв’ю з ліричною, миролюбною і, безумовно, творчою Людмилою Діжевською, педагогом студії образотворчого мистецтва «Країна мистецтва», яка об’єднує під своїм дахом цілу палітру талановитих майстрів.
Чому саме до Палацу приходять молоді художники, які не планували працювати педагогами, читайте далі.
Вікторія Валентинівна Артюх – керівник народного колективу театр танцю «Пігмаліон». Її колектив добре відомий не лише в нашому місті, але й в усій країні та далеко за її межами, і це заслуга справжнього професіонала своєї справи, вимогливого, але чуйного та надзвичайно талановитого педагога – Вікторії Валентинівни.
Вікторіє Валентинівно, згадуючи легенду про Пігмаліона-творця, скажіть, хто кого створює в межах театру танцю: колектив дітей, або діти колектив?
Я думаю, що це процес взаємний, без дітей не буде колективу, і в той же час колектив суттєво впливає на формування дітей в будь-якому плані: й у хореографічному, й у виховному.
І правду кажуть: «Лаконічність – сестра таланту», у цьому нам іще раз допомогла пересвідчитися Боровик Галина Олександрівна, керівник Інтелект-клубу Сумського Палацу дітей та юнатцва – дивовижна жінка, педагог та надзвичайно талановита людина.
А чи любите Ви дивитися мультфільми? Не задумуючись, і дорослий, і малий відповість – так. У дитинстві ми мріяли хоч на хвилину стати героєм якогось мультфільму, пережити ті випробування, які були показані на екрані, та врешті-решт стати переможцем, якого всі будуть поважати. Мультфільм – це кольоровий світ казки, який відкриває свої двері всім, незважаючи на вік. Сюжети деяких мультфільмів можуть бути вражаючими та водночас повчальними. Мені завжди було цікаво, як вони народжуються, і хто ті люди, які можуть створити цей захоплюючий світ мультфільму. Один з таких чарівників працює в нашому Палаці та очолює кіно-майстерню «Дві черешні». Отже, знайомтеся – Ігор Олександрович Мироненко.
Інтерв'ю з постійним Дідом Морозом Сумського Палацу дітей та юнацтва Дмитром Володимировичем Хорунжим, який кожного року в новорічні свята робить для дітлахів справжнє диво. Як він став новорічним чарівником? Просто одного разу зайшов за чоботами та залишився.
Інтерв'ю з методистом ПДЮ, педагогом гуртка "Основи менеджменту" Наталею Семенівною Старовойтовою, яка впевнена, що справжнє щастя - ще бути комусь потрібною.
Чи знали ви, що керівник школи ранньої творчої орієнтації "Малюк" (яка, між іншим, цього року відзначає 20-річчя) Валентина Іванівна Одержеховська, пропрацювавши в Палаці 40 років, у дитинстві хотіла бути... ким завгодно, але не педагогом! Що саме привело Валентину Іванівну в світ дитинства й про що вона мріє поза роботою - читайте в нашому інтерв'ю!
Інтерв'ю з керівником Народного вокального ансамблю "Труля-ля-та" Оленою Василівною Сай, яка впевнена, якою б цікавою не була робота, ніколи не потрібно забувати про рідних і близьких, а найголовніше - ніколи не забувати про себе!