КЗ Сумський Палац дітей та юнацтва
Неділя, 20.08.2017, 11:39
ПДЮ на Facebook
Авторизація
Наш Палац
Відділи Палацу
Служби Палацу
СКАРБНИЧКА
Документи
Проекти Палацу
АРХІВ
Партнери

Головна » 2015 » Березень » 4 » Барви дитинства – підсумки
22:22
Барви дитинства – підсумки

   У рамках міського проекту «Мистецтво та діти», з метою збереження та відродження української національної культури, залучення молодого покоління до джерел і процесу творення українського народного мистецтва на базі Сумського Палацу дітей та юнацтва триває міська виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Барви дитинства».

   У виставці беруть участь 276 юних майстрів народних ремесел із 34 навчальних закладів міста.

   У рамках роботи виставки для учасників силами викладачів Сумської дитячої  художньої школи ім.М.Г.Лисенка та Сумського Палацу дітей та юнацтва проведено майстер-класи «Гризайль», «Гратографія», «Плямографія», «Солоне тісто», «Гончарство», «Компьютерна графіка», «Народна писанка», «Лялька-мотанка».

   На урочистому закритті виставки 11 березня 2015 року о 14-00 буде нагороджено переможців у різних рівнях виконавської майстерності, вікових групах і номінаціях.

Переможці

міської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Барви дитинства»

 

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

«Народна вишивка»

Мошна Аліна (ССШ № 29)

Чечиль Тимофій

(ССШ № 29)

Сидоренко Катерина (ПДЮ)

Замицька Маргарита (ПДЮ)

 Дворніченко Христина (ПДЮ)

Черняк Катерина (ЗОШ № 5)

Гоч Аліна (ЗОШ № 19)

Мартиненко Анна (ССШ № 29)

Мусієнко Валерія (ПДЮ)

Острівна Ксенія (ПДЮ)

Промінська Анастасія (ПДЮ)           

Одинцова Анна (ССШ № 7)

Роменська Настя

(ССШ № 29)

Чикмиз Олена (ПДЮ)

«Вироби з бісеру»

Мажара Антон

(ЗОШ № 13)

Косарич Олександра

(ССШ № 25)

Котелевець Карина (ПДЮ)

Шинкаренко Тетяна (ЗОШ № 11)

Сагайдак Аліна (ССШ № 25)

Коровець Анастасія (В.-Піщ.ЗОШ)

Минаєва Олександра (ПДЮ)

Мартиненко Анна (ССШ № 1)

Рябченко Наталія (ССШ № 1)

«Художні вироби з рослинного матеріалу»

Бабко Олена (ССШ № 29)

Чепель Катерина (НТТМ)

Котелевець Анастасія

(ЗОШ № 20)

Благословенна Вікторія (НТТМ)

-

«Писанкарство»

Курас Анна (ЗОШ № 19)

Харланова Валерія (ПДЮ)

Валюх Рената (ПДЮ)

Промінська Анастасія (ЦЕНТУМ)

Монахов Максим (ПДЮ)

Грищенко Олександра (ПДЮ)

Марченко Таїсія (ПДЮ)

-

«Декоративний розпис»

Ісаєва Наталья

(ССШ № 25)

Заїка Дар’я (ССШ № 29)

Терещенко Дар’я (ПДЮ)

Чепель Катерина (ПДЮ)

Данілова Марина (ЗОШ № 15)

Виходцева Марія (Олекс.гімназія)

Діжевський Денис (ПДЮ)

Івлєва Олександра (ССШ № 9)

Чечоткіна Анжеліка(ЗОШ №22)

«Витинання»

Рязанова Ірина (ССШ № 7)

Серсел Емма-Ніколєтта

(ЦЕНТУМ)

Вознюк Маргарита (ПДЮ)

Мазур Глафіра (ПДЮ)

Левченко Лілія (ССШ № 29)

Балаценко Кирило (НТТМ)

 

Феденко Лілія (ЗОШ № 5)

Толок Тетяна (ЗОШ № 22)

Лейба Анастасія (ЗОШ № 23)

Золоткова Анна (ССШ № 29)

Левченкова Руслана(ССШ №29)

«Кераміка»

Шеліхов Віталій

(ССШ № 29)

Анохіна Дарина (ПДЮ)

Майдан Тарас (ССШ № 29)

Смірнова Катерина (ССШ № 29)

Титаренко Єлизавета (ПДЮ)

Глущенко Роман (ССШ № 10)

Кримська Діана (ССШ № 10)

Базіна Дарина (ЗОШ № 18)

Вдовін Іван (ПДЮ)

Базіна Дарина (ПДЮ)

«Народна іграшка»

Козлова Діана (ЗОШ № 4)

Шмонов Іван (ССШ № 30)

Дмитренко Анастасія

(ПДЮ)

Алексєєв Іван (ССШ № 10)

Поляков Максим (ЗОШ 3 23)

Лінніченко Влада (ПДЮ)

Щербань Дар’я (ССШ № 9)

«Художня обробка дерева»

Рахлєєв Максим (ЦЕНТУМ)

Дудник Олексій (ССШ № 17)

Болгов Андрій (ЦЕНТУМ)

Білокопитов Павло (ПДЮ)

Цепух Аліна (ССШ № 25)

«Ткацтво»

Петровська Маргарита

(ССШ №29)

Дмитренко Анастасія

(ПДЮ)

Кудрявцев Михайло (ССШ № 17)

Циплаков Дмитро (ЗОШ № 21)

-

«Художня обробка шкіри»

Мірошник Марія

(ССШ № 29)

Бардакова Тетяна

(ССШ № 29)

-

-

«Макраме»

Ткаченко Артем, Ткаченко Денис (ЗОШ № 23)

Шевченко Олександра

(ССШ №29)

Олексенко Юлія (ЦЕНТУМ)

«В’язання»

Гринько Валерія (ЗОШ № 21)

Мальонкіна Інна (ССШ № 25)

-

Кльоц Анастасія (ЗОШ № 6)

«Сувенір»

Голубцова Поліна

(ССШ № 1)

Колективна робота учнів 10 класу (Спец.ЗОШ)

Данчева Софія (ССШ № 2)

Сайко Анастасія (ЦЕНТУМ)

Новак Софія (ССШ № 9)

«Оригінальні техніки»

Новак Софія (ЦЕНТУМ)

Ященко Анжеліка (ЗОШ № 22)

Сітенко Марія (ЗОШ № 23)

Фантрова Марина(Спец.ЗОШ)

«Спеціальна відзнака»

Лемешко Дмитро (ЗОШ № 22)

       

 

Інформаційно-методичний центр

управління освіти і науки Сумської міської ради

Переглядів: 206 | Додав: Senbernar28 | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
avatar
Календар
«  Березень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Пошук
Останні новини
[18.08.2017]
ІНФОРМАЦІЯ про співпрацю шкіл міста з організаційно-масовим відділом (центр «ДОЗВІЛЛЯ») (0)
[18.08.2017]
Організаційно-масовий відділ КЗ Сумського ПДЮ пропонує в 2017-2018 навчальному році (0)
[18.08.2017]
Організаційно-масовий відділ КЗ Сумського ПДЮ пропонує на наступний навчальний рік (2017-2018) (0)
[11.08.2017]
Абалаківське літо (+фото) (0)
[10.08.2017]
Чорноморські Ігри - 2017: Сімейне свято на березі Чорного моря (0)
[30.06.2017]
Педагоги ПДЮ у Глухові (0)
Відвідувачі
Статистика

Всього в мережі: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Сумське ТЗТ на ФБ
Код банеру

Якщо бажаєте розташувати наш банер на своєму сайті, просто скопіюйте код із віконця!