КЗ Сумський Палац дітей та юнацтва
Середа, 23.08.2017, 13:41
ПДЮ на Facebook
Авторизація
Наш Палац
Відділи Палацу
Служби Палацу
СКАРБНИЧКА
Документи
Проекти Палацу
АРХІВ
Партнери

Головна » 2014 » Травень » 29 » У ПДЮ відбулося обласне змагання з кіокушинкай карате
12:10
У ПДЮ відбулося обласне змагання з кіокушинкай карате

   24 травня у Сумському Палаці дітей та юнацтва пройшли змагання: Відкритий чемпіонат Сумської області з кіокушинкай карате серед дітей, юнаків та дівчат у розділах «ката» й «куміте». У змаганнях взяли участь майже 100 чоловік з Сум, Лебедина та Ромен. Суми були представлені командами Палацу, Сумської міською молодіжною федерацією кіокушинкай карате і Спортивно-патріотичним клубом «Патріот».

   У розділі «ката» серед дітей 7-9 років І місце посів Маринич Степан, ІІ – Бокатова Євгенія, ІІІ – Зінчук Антон.

   У віковій категорії 10-11 років – І місце виборов Тимофєєв Кирило, ІІ – Гробовий В’ячеслав, ІІІ – Зінчук Ілля.

   У віковій групі 12-13 років – І місце посів Диченко Василь, ІІ – Забайкін Дмитро, ІІІ – Лисянський Захар.

   Категорія 14-15 років: І місце – Рева Антон, ІІ – Петрова Ганна, ІІІ місце у Лук'яненка Андрія.

   У категорії +16 років І місце виборов Логвиненко Денис, ІІ – Ашхаб Хамід, ІІІ – Шудрик Михайло.

   У розділі «куміте» у віковій категорії 8-9 років І місце – Маринич Степан, ІІ – Дячок Влад, ІІІ – Зарецький Костянтин.

   Група 10-11 років до 35 кг: І місце – Проскочило Олександр, ІІ – Бездітко Іван, ІІІ – Гробовий В'ячеслав.

   35-40 кг: І місце – Чалий Микита, ІІ – Ашхаб Юніс, ІІІ – Виниченко Олександр.

   У категорії 12-13 років до 40 кг: І місце – Шайдевич Станіслав, ІІ місце – Сухоставець Сергій, ІІІ місце – Песоцький Данило.

   Понад 40 кг: І місце – Диченко Василь, ІІ – Квітка Євген, ІІІ – Лисянський Захар.

   14-15 років до 60 кг: І місце – Шевченко Олесь, ІІ місце – Лопошук Богдан (Ромни), ІІІ місце – Строкаліс Олександр (Ромни).

   У ваговій категорії понад 60 кг:  І місце – Шелков Леонід, ІІ місце – Логвиненко Денис, ІІІ місце – Рева Антон.

    У категорії старше 16 років: І місце – Ашхаб Замід, ІІ місце – Зарецький Микола, ІІІ – Шудрик Михайло.

   Серед дівчат в абсолютній категорії І місцеДемиденко Діана, ІІ – Петрова Ганна, ІІІ – Строкаліст Анастасія (Ромни).

   Змагання стали завершальним етапом підготовки до атестації на учнівські ступені, а сам іспит відбудеться вже зовсім скоро 31 травня та 1 червня.

Олександр Шевченко,

керівник гуртка Східні єдиноборства

 

Переглядів: 228 | Додав: JeMчужинкА | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Календар
«  Травень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Пошук
Останні новини
[18.08.2017]
ІНФОРМАЦІЯ про співпрацю шкіл міста з організаційно-масовим відділом (центр «ДОЗВІЛЛЯ») (0)
[18.08.2017]
Організаційно-масовий відділ КЗ Сумського ПДЮ пропонує в 2017-2018 навчальному році (0)
[18.08.2017]
Організаційно-масовий відділ КЗ Сумського ПДЮ пропонує на наступний навчальний рік (2017-2018) (0)
[11.08.2017]
Абалаківське літо (+фото) (0)
[10.08.2017]
Чорноморські Ігри - 2017: Сімейне свято на березі Чорного моря (0)
[30.06.2017]
Педагоги ПДЮ у Глухові (0)
Відвідувачі
Статистика

Всього в мережі: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Сумське ТЗТ на ФБ
Код банеру

Якщо бажаєте розташувати наш банер на своєму сайті, просто скопіюйте код із віконця!