КЗ Сумський Палац дітей та юнацтва
Неділя, 18.11.2018, 23:00
ПДЮ на Facebook
Авторизація
Наш Палац
Відділи Палацу
Служби Палацу
СКАРБНИЧКА
Документи
Проекти Палацу
АРХІВ
Партнери

Категорії розділу
Про нас пишуть [39]
Статті та матеріали із Інтернет та друкованих видань
Про нас говорять Теле та Радіо ЗМІ [11]
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ [4]
Новини інформаційних партнерів нашого сайту та ПДЮ
Головна » Статті » ЗМІ про Палац дітей та юнацтва » Про нас пишуть

Відбувся звітний концерт вокально-хорового колективу Сумського Палацу дітей та юнацтва «Мозаїка»

18 травня у залі Сумської обласної філармонії відбувся звітний концерт вокально-хорового колективу Сумського Палацу дітей та юнацтва «Мозаїка» під назвою «Все починається з любові», присвячений 80-річчю ПДЮ. Під час двогодинного концерту прозвучало майже тридцять музичних композицій українською, російською, італійською та іншими мовами у виконанні зведеного хору колективу, молодшого хору, хору хлопчиків та ансамблів старшої та середньої груп.

Художній керівник «Мозаїки» Галина Паненко наголосила на тому, що це перший великий концерт колективу, який відбувся на такій відповідальній сцені. «Дуже хочеться подякувати, в першу чергу, дітям, які вклали дуже багато сил, емоцій, енергії в сьогоднішній виступ. Без їх натхнення та підтримки батьків та колег, нічого б не відбулося. Нас усіх сьогодні тут зібрала любов до мистецтва. І я вірю, що в світі править любов, саме їй ми й присвячуємо сьогоднішній концерт», – запевнила Галина Леонідівна.

Найяскравішими моментами концерту стали виконання гімну колективу, композиція Джуліо Каччині «Аве Марія», «Фунікулер» (муз. Луїджі Денца, сл. Пеппіно Турко) із супроводом партії бубна, пісня «Помічай на своєму шляху» з кінофільму «Хористи», композиція «Моя Україна» у виконанні ансамблю мам вихованців колективу, пісня з рок-опери «Юнона і Авось» «Я тебя никогда не забуду» ансамблю хлопчиків та старшої групи дівчат, композиція «Реве та стогне Дніпр широкий» (сл. Тараса Шевченка, муз. Д. Крижанівського), що супроводжувалася художнім читанням вірша Л. Зубрицької «Реве та стогне» у виконанні Анастасії Манько (театр юних «Шпаківня»). Яскравим завершенням концерту стало виконання пісенної молитви «Господи, помилуй нас» у виконанні зведеного хору вихованців, батьків та педагогів колективу.

Начальник управління культури і туризму Сумської міської ради Наталія Цибульська вручила подяки колективу і відзначила високий рівень підготовки колективу та педагогів, акомпаніаторів, хореографів: «Одним словом – «барво»! Ви сьогодні подарували нам дивовижні відчуття, представили композиції різної форми, різними мовами. Ви вкладаєте душу у мистецтво, і ми це насправді відчули».

Нагадаємо, що Вокально-хоровий колектив «Мозаїка» Сумського Палацу дітей та юнацтва створено у 2010 році. На сьогодні він вже нараховує близько 70 учасників, хлопчиків та дівчат віком від 6 до 13 років. Мета колективу – формування у дітей основ співацької культури, розвиток музичних здібностей, вміння працювати в хорі, виховання любові до музики та співу.Джерело: http://regionews.sumy.ua/node/31974
Категорія: Про нас пишуть | Додав: JeMчужинкА (28.05.2014)
Переглядів: 451 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Пошук
Останні новини
[15.11.2018]
Виставка "Іграшка власноруч" (0)
[13.11.2018]
Абалаківці на Першості клубу "Орієнтир" (0)
[13.11.2018]
Майстер-клас з народної вишивки від юних майстринь (0)
[13.11.2018]
Благодійний ярмарок "Доброта єднає всіх" (0)
[08.11.2018]
Майстер-клас "Іграшка своїми руками" (0)
[02.11.2018]
"Творча родина" в "Ладушках" (0)
Відвідувачі
Статистика

Всього в мережі: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Сумське ТЗТ на ФБ
Код банеру

Якщо бажаєте розташувати наш банер на своєму сайті, просто скопіюйте код із віконця!