КЗ Сумський Палац дітей та юнацтва
Понеділок, 27.05.2024, 18:41
ПДЮ на Facebook
Авторизація
Наш Палац
Відділи Палацу
Служби Палацу
СКАРБНИЧКА
Документи
Проекти Палацу
АРХІВ
Партнери

Народний художній колектив

Вокальний ансамбль "Труля-ля-та"


Керівник - Сай Олена Василівна, "Відмінник освіти України"

Хореограф: Прядка Наталія Іванівна

Акомпаніатор: Сапфірова Алла Леонідівна

 

Сторінка колективу у Facebook.

Запис дітей до колективу на 2021-2022 н.р.

 

 

 


Вокальний ансамбль «Труля-ля-та» був створений у 1995 році в Палаці дітей та юнацтва педагогом Оленою Василівною Сай. Сьогодні колектив складається з початкового, основного та вищого рівнів вихованців, налічує понад 60 дітей і підлітків віком від 5 до 18 років. В ансамблі є також  малі форми: солісти, дуети, тріо.

     За 17 років існування колектив опанував широкий репертуар, що включає пісні вітчизняних і зарубіжних авторів, українські народні пісні в сучасних обробках та класичні твори. Ансамбль також плідно співпрацює з місцевими поетами та композиторами. Діти співають кількома мовами – українською, російською, англійською, латинською, виконують пісні в джазовому стилі («Небо у воді», В. Прихожая), поліфонічному («Аве Марія» Дж. Каччині), каноном («Donanobispacem» В. А. Моцарт).

     Ансамбль проводить активну концертну діяльність, бере участь у багатьох міських концертах, благодійних заходах. Кожен виступ колективу – яскраве видовище, справжнє свято для дітей і батьків. «Труля-ля-та» завжди яскраво виступають на різноманітних конкурсах, оглядах, фестивалях. У 1998 році вони стали переможцями міського конкурсу «Таланти твої, Україно» і були нагороджені дипломом І ступеня міського відділу освіти. У 1998 році і 1999 роках колектив здобув почесне право брати участь у відкритті «Всеукраїнського фестивалю «Кришталеві джерела» в м. Суми, за що отримав почесну відзнаку, взяв участь у відкритому шоу-турнірі «Рожева пантера – 99», став дипломантом Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські ігри – 99» (м. Скадовськ). Наступного року ансамбль успішно виступив на  «Чорноморських іграх – 2000» (м. Скадовськ) і III Міжнародному фестивалі дитячої та юнацької творчості «Зоряний світ» (м. Суми).

     Солісти ансамблю є лауреатами V Всеукраїнського фестивалю «Місто дитячих посмішок» (м. Миколаїв, 1999), IV Міжнародного фестивалю дитячої творчості «День землі» (м. Кіровоград, 1999), Iі II Міжнародних телевізійних фестивалів «Шелляле» (м. Сімферополь, 1999, 2000), лауреатами І ступеня  ІІІ обласного конкурсу юних талантів «Чарівний світ» (м. Суми, 2000) та І обласного конкурсу юних вокалістів «Співоча веселка» (м. Суми, 2001), учасниками відбіркового туру телевізійного конкурсу «Утренняя звезда – Украина-2000» (м. Євпаторія). У червні  2004 року колектив став лауреатом Міжнародного конкурсу дитячої творчості «Зоряний Крим» у м. Ялта, а в серпні 2004 року – дипломантом Міжнародного конкурсу дитячої та юнацької творчості «Музыка мира» м. Фівізано (Італія).

     У 2005 році на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі пісні та музики «Золота нотка» (м. Дніпропетровськ) ансамбль став лауреатом І, ІІ і ІІІ ступенів у різних вікових категоріях.

     Зразковий вокальний ансамбль «Труля-ля-та» також є лауреатом І ступеня ІІІ міського фестивалю юних талантів «Чарівний світ» у номінаціях «Солісти-вокалісти» та «Вокальні колективи» (м. Суми, 2005).

     «Труля-ля-та» – лауреати І ступеня міжнародного фестивалю дитячої творчості «Золотий лелека» (м. Миколаїв, 2006).

     Вихованці колективу – лауреати І, ІІ і ІІІ премій міжнародного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Бегущие по волнам» (м. Євпаторія, 2006 – 2010), неодноразові переможці  міжнародного фестивалю-конкурсу вокального мистецтва «Ялтинський берег» (м. Ялта, 2006 – 2009) і міжнародного фестивалю-конкурсу вокального мистецтва «GRAND-PRIX of UKRAINE» (м. Одеса, 2008, 2009).

     2007 року ансамбль став лауреатом міжнародного фестивалю естрадної творчості «Звёздный Крым» (м. Лівадія) і переможцем конкурсу дитячої та юнацької творчості «Срібне джерельце» (м. Кривий Ріг).

     У 2010 році до відзнак вихованців колективу додались звання  лауреатів І Всеукраїнського фестивалю-конкурсу юних вокалістів «Пісня над Бугом» (м. Хмельницький) і володарів І та ІІІ місць IV Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячої та юнацької творчості «Усі ми діти твої, Україно!» (м. Одеса).

     У 2011 ансамбль отримав звання «Народний» та став володарем ІІ та ІІІ місця обласного конкурсу юних вокалістів «Співуча веселка» (м. Суми), лауреатом телевізійного міжнародного фестивалю вокального мистецтва «Ялтинский берег» (м. Ялта). Лауреат першої премії у VI міжнародному фестивалі-конкурсі «Славянськи венец» (Болгарія, м. Кранєво), володарі диплому 2 ступеня  ХХI Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Срібне джерельце» (м. Кривий Ріг).

     У 2012 році став володарем І місця міського конкурсу та обласного конкурсу юних вокалістів «Співуча веселка» (м. Суми). Ансамбль брав участь у VII міжнародному музичному фестивалі-конкурсі дітей та молоді «Свято весни» і став лауреатом 3 ступеня (Чехія, м. Прага).

 -  Гран-прі на ХХІ Всеукраїнський конкурс-фестиваль для дітей та молоді "Різдвяні "Зоряні мости".  

- ансамбль "Труля-ля-та" отримав дипломи у номінації "Естрадний вокал": Лауреат І ступеню  (категорія молодь) та Лауреат ІІ ступеню (І підліткова категорія) на ІІІ Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтва і творчості "Новорічна феєрія" (м. Дніпропетровськ)

-  ансамбль посів І місце у середній та ІІ у молодшій вікових групах на ІІ Всеукраїнському  телевізійному фестивалі-конкурсі «Соловейко України» (м. Києві).

    2013

- участь у Всеукраїнському відкритому фестивалі дитячої художньої творчості «Єдина родина» у Скадовську приніс II місце середній групі колективу. Крім того, колектив привіз дуже багато індивідуальних перемог.

- I місце в номінації «Вокальний ансамбль» на XXIII Всеукраїнському фестивалі дитячої та юнацької творчості «Срібне Джерельце – 2013 (м. Кривий Ріг). Індивідуальних призових місць – три.

2014

- на VIII Міжнародному конкурсі-фестивалі дитячої та юнацької творчості «Усі ми діти твої, Україно»(м. Одеса) вихованка ансамблю «Труля-ля-та» Даніела Чумакова посіла I місце, сольно виконавши фольклорну композицію.

 - на ІІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі театрального, інструментального, вокального та хореографічного мистецтва «Перлина Заходу» (м. Львів) «Труля-ля-та» вибороли ІІ місце як колектив (естрадний вокал, середня категорія), крім того привезли 7 індивідуальних нагород.

2015

 - Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль-конкурс юних вокалістів «Пісня над Бугом» (м. Хмельницький).  Два I місця отримав ансамбль у молодшій та старшій віковій категоріях.

- на Всеукраїнскому фестивалі-конкурсі інструментального, вокального та хореографічного мистецтва «Гірська квітка» (м. Івано-Франківськ) колектив «Труля-лят» отримав найвищу винагороду – перше місце у номінації «ансамбль».

- на фестивалі дитячої та юнацької творчості «Срібне Джерельце» (м. Кривий Ріг) у номінації «Вокальне мистецтво» (класичне, народне, естрадне) ансамбль «Труля-ля-та» виборов три других і п’ять третіх місць.

- І Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Осіння рапсодія» (м. Київ) приніс дві перемоги колективу в номінації «Вокальні ансамблі» - І місце в категорії 10-13 років та ІІ місце в категорії 7-9 років та 5 індивідуальних нагород.

     Сьогодні разом з керівником колективу Оленою Василівною Сай плідно працюють акомпаніатор Алла Леонідівна Сапфірова, хореограф Тамара Сергіївна Фоміна та випускниця ансамблю, а тепер педагог з вокалу Каріна Миколаївна Астахова.  Це високопрофесійний педагогічний колектив з багатим творчим потенціалом.

     Ансамбль працює за авторською навчально-виховною програмою, постійно оновлюючи свій репертуар, поповнюючи його класичними, кращими зразками народної творчості та сучасними популярними піснями. Протягом останнього часу значно зріс рівень виконавської майстерності вихованців колективу, вони записали кілька CD-дисків з піснями, які входять до  репертуару ансамблю, та два ювілейні музичні альбоми.

     У колективі за роки існування склалися свої традиції: святкування Дня народження ансамблю, творчі звіти перед батьками та громадськістю міста, відкриті заняття для батьків. Колектив є ініціатором і організатором проведення щорічного конкурсу естрадної пісні «Золотий апельсин», конкурсу дитячої творчості та краси «Міс Попелюшка».

     Ансамбль «Труля-ля-та» відіграє важливу роль у здійсненні завдань організації художньої творчості дітей і молоді, підготовки до творчої діяльності, формуванні здатності керуватись естетичними принципами в житті та побуті. У колективі панує дружня і довірлива атмосфера, культивується чуйне ставлення один до одного. Ансамбль добре знають і люблять глядачі міста та області.

 

 

 

Статті:
«Трулялята» на Евро-2012

Нам ніколи – у нас канікули

Апельсиновый праздник

     

 

Нагороди ансамблю "Труля-ля-та" можна переглянути в альбомі.

Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Пошук
Останні новини
[18.02.2022]
у  Сумському Палаці дітей та юнацтва відновлюється освітній процес  для всіх вікових категорій. (0)
[17.02.2022]
День спонтанного прояву доброти в Сумському ПДЮ (0)
[17.02.2022]
В Сумському Палаці дітей та юнацтва стартували творчі звіти педагогів (0)
[14.02.2022]
Вихованка Сумського ПДЮ презентувала стоп-моушн до Дня закоханих (0)
[12.02.2022]
Наказ щодо термінів впровадження дистанційної форми навчання (0)
[11.02.2022]
Центр ігрової підтримки "Ладушки" пропонує переглянути "майстер-класи" (0)
Відвідувачі
Статистика

Всього в мережі: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Сумське ТЗТ на ФБ
Код банеру

Якщо бажаєте розташувати наш банер на своєму сайті, просто скопіюйте код із віконця!