Для висвітлення першого запитання були представлені творчі групи, які були створені на старті проекту, та їх лідери. Спочатку звітував Влад Шаповал – керівник групи «Інформаторів», за ним голова творчої групи «Менеджери» - Дар'я Данілова і останнім Юра Губар – лідер групи «Дослідники». Мова йшла про процес реалізації проекту: було проведено багато заходів і створено «Карту добрих справ міста Суми», на якій зображено заклади, що потребують допомоги. Їх виявилось 9 у нашому місті. Далі пряма мова Влада Шаповала: «Найбільшим досягненням стало те, що інформацію про реалізацію проекту розмістили на Одеському інтернет – довіднику із добрих справ. Тепер поряд з 4 іншими містами ще можна прочитати й про Суми» ( http://dobroe-delo.com.ua )
По другому питанню надали слово старшокласникам, які теж проводили певні соціальні проекти на теренах своїх шкіл. І одним із них був проект Олександрівської гімназії - «Безхатні тварини: дай їм шанс на життя», який презентувала Лола Лежаніна. На останок розповіли про проект «Молодіжна ініціатива», задум якого виник під час реалізації «Доброї справи». Він направлений на допомогу активним старшокласникам, які готові змінювати своє рідне місто. Цей проект навчить учнів писати проекти та отримати фінансову допомогу від міської влади на їх реалізацію.
Далі учасники круглого столу перейшли до практичних навичок. Організатор і «надихатор» МОСТУ, а за сумісництвом методист Палацу, Наталя Левенець запропонувала поділитися на 4 групи і працювали
в них кожна на свою тематику.
Сподіваємось, що діяльність «добросправівців» і надалі отримає підтримку спільноти і зможе продовжувати допомагати людям у обраному напрямі.
Маєте ідею, кому допомогти, зверніться до учасників «Доброї справи», і ви обов'язково отримаєте підтримку. Поштова скринька для зв’язку: natalya_levenec@mail.ru
Влад Шаповал,
член ради старшокласників міста