Останній творчий звіт педагогів в рамках атестації 2016-2017 року проходив у Палаці 28 лютого і стосувався він керівників гуртків школи ранньої творчої орієнтації «Малюк». ЇЇ куратор Валентина Іванівна Одержеховська зазначила, що всі «її педагоги» будують свою роботу, виходячи з вікових особливостей вихованців – 4-7 років. Це є відправною точкою для всіх гуртків «Малюка». Потім були представлені три звітуючи педагога, і кожен по черзі отримав свою долю уваги присутніх.
Олена Леонардівна Гонор, керівник гуртка «Музична абетка», акомпаніатор Палацу.
Основною метою діяльності є музичне виховання дітей дошкільного віку шляхом розвитку їх музичних та творчих здібностей, спонукання до активності музичного сприймання, зацікавленості до вокальної та інструментальної музики різних авторів.
Були розкриті методи та прийоми, форми організації навчальної діяльності; навчальна, методична, виховна робота; а також види діяльності малюків. Так, наприклад, у такому юному віці вони самі можуть виступати у ролі музикантів, грати не тільки на традиційних музичних інструментах, а пробувати брати участь у шумовому оркестрі (замість інструментів - фольга, папір, бокали з водою, тощо).
Ірина Володимирівна Чаус – керівник гуртка «Я пізнаю Світ».
Основною метою діяльності є сприяння формуванню в дітей цілісного уявлення про світ та ціннісного ставлення до навколишнього світу та самого себе. Для реалізації цієї мети на заняттях, крім традиційних форм навчання, використовує експеримент.
Одразу уявляєш малюків у білих халатах, величезних окулярах, в оточенні пробірок з різнокольоровою невідомою рідиною.
Але насправді, дітворі, якій за віком простіше сприйняти те, що можна пощупати або хоча б побачити на власні очі, дуже подобається такий дорослий підхід!
Присутні на творчому звіті стали очевидцями декількох експериментів від найпростішого (процес чистки зубів) до найзагадковішої (будова всесвіту)!
Лариса Іванівна Ніколаєнко – керівник гуртка «Музична абетка»
Для своєї презентації обрала тему «Самооосвітня дільність як важлива складова професійної компетентності педагога».
Запровадила та реалізує у життя педагогічне дослідження «Розвиток музично-творчих здібностей дітей 6-7 років у позашкільному навчальному закладі»
Педагогічне дослідження триватиме до грудня 2018 року.
По завершенні творчих звітів, Валентина Іванівна Одержеховська подякувала трьом педагогам, що атестуються, не тільки словом, а й ділом: кожному з них вручила Подяки за плідну творчу працю, вагомий внесок у підвищенні якості освітнього процесу дітей дошкільного віку, формування позитивного іміджу Палацу дітей та юнацтва та школи ранньої творчої орієнтації «Малюк».
Любов Вікторівна Шаповал, заступник директора з навчально-виховної роботи, наголосила на важливості самоосвітньої діяльності у підвищенні професійної компетентності педагога та запропонувала Ніколаєнко Л. І. поділитися досвідом роботи з даного питання зі всіма колегами Палацу.
Директор Сергій Володимирович Маковецький зазначив, що школі «Малюк» потрібно і надалі тримати руку на пульсі сучасних методик розвитку дітей дошкільного віку.
Дякуємо всім педагогам за творчі звіти!
Було цікаво, змістовно, масштабно!
У березні чекайте на повідомлення про заключне засідання атестаційної комісії та її результатів!
|