21 лютого у Палаці почалися творчі звіти педагогів, які атестуються, і старт їм дали 2 викладача відділів інформаційно-методичного супроводу і декоративно-прикладної творчості.
Першою виступала Ірина Вікторорівна Голик - педагог гуртка «Користувач ПК», у Палаці працює 4 роки. Презентація з використанням програми Power Point доповнювалася розповіддю та коментарям.
Коротко було сказано про біографію іменинниці*, її педагогічний шлях, досвід роботи у інших позашкільних закладах, педагогічну концепцію, про самоосвіту та досягнення за атестаційний період. Звичайно, особлива увага приділялася роботі з вихованцями Палацу.
Ірина Вікторівна поки єдина з наших педагогів, хто використовує технологію «перевернутого класу»: новий матеріал діти вивчають дома, а на заняттях проходить обговорення, розбір задач.
Крім цього цікавим є користування LerningApps – цей ресурс допомагає як педагогу, так і гуртківцю, до того ж не тільки у вивченні комп’ютера та його можливостей, а у різних шкільних та позашкільних дисциплінах. Тож ділимося цим відкриттям з широкою публікою. Користуйтеся на здоров’я!
І нарешті третя цікавинка від Голик І. В. – це перспектива створення власної програми з розділом 3-D моделювання з використанням 3-D принтера.
Представниця відділу декоративно-прикладної творчості Людмила Володимирівна Діжевська провела у Палаці багато років, адже у не такому далекому минулому була вихованкою та випускницею студії образотворчого мистецтва «Країна мистецтва». Зараз вона – керівник гуртка «Декоративний розпис».
У своїй презентації (Power Point) Л. В. Діжевська зупинилася на основних моментах навчально-виховного процесу своїх занять, продемонструвала художні техніки, з якими знайомляться вихованці і, до речі , доволі успішно знайомляться! Про що свідчить таблиця результативності участі дітей у конкурсах різного рівня.
Людмила проводила персональні виставки, проводила майстер-класи, виставляла свої роботи у художньому музеї міста, а деякі її роботи залишаються у стінах Палацу. Мова йде про малюнки, які педагог створила для школи ранньої творчої орієнтації «Малюк».
На десерт була подана інформація про ілюстрування Діжевською Л. книг Надії Ткаченко – і самі книги, і слайди про них можна було побачити саме на цьому творчому звіті.
Заступник директора з навчально-виховної роботи Любов Вікторівна Шаповал запропонувала комп’ютерщикам і художникам об’єднатися і провести ряд бінарних занять. Перші навчили б користуванню програмою Photoshop, а другі – художнім технікам!
Чесно кажучи, уже цікаво, яким буде результат!
* - іменинницями та іменинниками у Палаці називають педагогів, які атестуються. |