Шановні педагоги та співробітники Сумського Палацу дітей та юнацтва!
Сьогодні нашому закладу виповнюється 87 років!
![](/_nw/18/s63371692.jpg)
Палац завжди був символом творчості та міцною платформою для всебічного розвитку підростаючого покоління. Сьогодні він також утримує гідну й високу позицію серед позашкільних закладів України. В День народження Палацу є приємна нагода відзначити високий професіоналізм, інноваційні підходи та самовіддану працю педагогів. Є нагода пригадати та пишатися своїми вихованцями, які сформували інтерес до майбутньої професії саме в стінах цього закладу, стали активними творцями соціального та культурного життя міста Суми.
Бажаємо колективу Палацу великого натхнення, здоров’’я, наснаги, невтомного прагнення до пізнання та успіхів у педагогічній діяльності! |