Дата 24 лютого означилася у Палаці ще одним творчим звітом. На цей раз виступали педагоги відділу туризму спорту та фізичного виховання.
Вступне слово належало його завідувачці Вірі Андріївні Паненко, яка дала коротку, але змістовну характеристику по кожному доповідачу, а продовжували вже беспосередньо педагоги, які атестуються.
Валентина Іванівна Андросова.
28 років(!) працює у Палаці керівником гуртків пішохідного, спортивного, гірського туризму. Розробила навчальну програму «Спортивний туризм» (затверджена у 2013 році).
- Відмінник освіти України.
- Має 1-й спортивний розряд з альпінізму та спортивного туризму.
- Інструктор-методист з альпінізму 3-ї категорії.
- Суддя 1-ї категорії зі спортивного туризму.
Про свою роботу Валентина Іванівна розповідала, розкриваючи такий важливий напрямок як національно-патріотичне виховання.
Особлива увага приділяється фізичному вихованню, розвитку самоврядування (через відповідальність до виконання кожною дитиною своєї функції у поході, зборах, тощо), просвітницькій діяльності (наприклад, пошук цікавих фактів про місця, через які пролягає маршрут), співпраці з батьками та випускниками і, додам від себе, навіть естетичному вихованню, про що свідчить останнє фото презентації.
Ну не можна бувати в таких місцях, дивитися на них, сфотографувати і НЕ захопитися красою природи!
Результатом роботи є не тільки фотографії, а численні перемоги на змаганнях різного рівня.
Про перспективи.
Валентина Іванівна зазначила, що у планах є задум приділити ще більшу увагу змаганням з гірського туризму у приміщеннях.
Олександр Миколайович Шевченко.
З 2007 року працює у Палаці керівником гуртка «Східні єдиноборства».
У 2016 р. його авторська програма для спортивних гуртків початкового рівня отримала гриф Міністерства освіти і науки України. До речі, за нею працюють не тільки у нас, а і у Славутицькому міському Палаці дитячої та юнацької творчості.
- Має майстерську ступінь чорний пояс 2 дан з Кіокушинкай карате.
- Тренер вищої тренерської категорії.
- Суддя міжнародного класу.
- Голова Сумської обласної федерації Кіокушинкай карате
Вважає, що в роботі з вихованцями потрібно дотримуватися:
- системності;
- поступовості;
- схем планових підвищень навантажень.
За міжатестаційний період створив тематичну відеотеку, попіклувався про стан тренувальної зали (ремонт, скління вікон), створив сторінку гуртка у соцмережі, працює над підвищенням своєї методично-спортивної підготовки, запровадив та підтримує традиції гуртка (напр., «Зимовий фестиваль кіокушинкай карате»), підготував 4 кандидата в майстри спорту України.
Стиль роботи передбачає не лише тренування, а і певну філософію, яка розвиває у вихованців «саморганізованість», волю, витримку, жагу до кращого результату.
Про перспективи.
Шевченко О. М. планує скласти іспит на майстерську ступінь чорного поясу 3-го дану, а також відкрити гурток національно-патріотичного спрямування «Козацький двобій».
На згадку про творчий звіт всім присутнім іменинник* подарував кіокушинкай-календар на 2017 рік.
Після виступу Андросої В. І. та Шевченко О. М. у дружній, теплій обстановці звіту звучали питання, враження, побажання на адресу іменинників.
Нагадуємо, що творчі звіти проходять в рамках атестації лише раз на рік, і відвідати їх може кожен бажаючий педагог Палацу.
Не втрачайте таку можливість!
Це прекрасний привід підтримати колег, дізнатися про їх досвід і роботу.
* - іменинницями та іменинниками у Палаці називають педагогів, які атестуються. |