З метою сприяння виявленню та розвитку лідерського, організаторського та інтелектуально-творчого потенціалу молоді, а також поширення позитивного досвіду роботи лідерів шкільного самоврядування, у Сумах провели міський конкурс «Кращий лідер року».
Організаторами конкурсу стали Інформаційно-методичний центр і Палац дітей та юнацтва.
Лідерам шкільних органів учнівського самоврядування віком від 14 до 17 років було запропоновано на І етапі (заочному) створити відеопрезентацію «Я+цікава справа», а на ІІ (очному) підготувати виступ у форматі «Відкрита кафедра».
Серед 20 відеопрезентацій переможцями стали школи № 12 (І місце), № 18 (ІІ місце), № 20 та № 29 (ІІІ місце).
У форматі «Відкрита кафедра», як способу публічного висловлення своєї власної думки чи позиції стосовно проблеми, найцікавішими та актуальними питаннями серед запропонованих семи тем стали: «Як школа може навчити свободи?», «Як учитель може допомогти учневі бути справжнім?», «Чи можна в школі навчитися дружби?», «Як плекати творче мислення в школярів», «Як може школа допомогти любити життя (бути проактивним і небайдужим)?» та «Як школа може допомогти мені бути Українцем?». Переможцями в цій номінації журі визначило загальноосвітні навчальні заклади № 15 (І місце), № 9, № 29 (ІІ місце), № 4, № 6, № 7 (ІІІ місце).
Голова журі – директор Інформаційно-методичного центру Галина ПЛАХОТНІКОВА подякувала всім учасникам за цікаві та переконливі виступи, а також поділилась своїми враженнями від спілкування з одеськими лідерами, з якими мала змогу познайомитися як керівник методичного проекту «Методичні мости. Шляхи до співпраці».
У своєму виступі Галина Плахотнікова наголосила на актуальності та важливості проведення заходів різних форматів з національно-патріотичного виховання та активного залучення до них членів учнівського самоврядування.
Джерело
|