27 березня в Сумському Палаці дітей та юнацтва пройшла навчальна акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Її учасниками стали юні жителі обласного центру віком від 6 до 13 років– діти з малозабезпечених та багатодітних сімей.
Організаторами заходу виступили адміністрація закладу, Сумський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, обласне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій, міські курси цивільної оборони II категорії разом із соціальними партнерами, представниками громадського руху «Школа безпеки».
Рятувальники нагадали вимоги безпеки, яких необхідно дотримуватися в повсякденному житті, щоб не потрапити в біду. До яких наслідків може призвести необережність з вогнем, нехтув
... Дивитися далі »
У Сумах пройшов відбірковий тур Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Таланти багатодітної родини». У ньому визначили тих, хто представлятиме місто на обласному етапі заходу, серед яких і вихованці Палацу.
У конкурсі-фестивалі можуть брати участь найталановитіші діти з багатодітних сімей у віці від 9 до 16 років. Тому 15 березня довелося відібрати серед них кращих. У відбірковому турі взяли участь майже 120 дітей, кожен з них міг похвалитися своїми навичками в тому чи іншому виді мистецтва. Так, учасники демонстрували таланти у вокалі, хореографії, інструментальній музиці та інших видах творчості, показували, як уміють майструвати.
Кращими визнали 15 конкурсантів. Вони представляли не тільки свої улюблені сім'ї, а й відстоювали честь навчальних закладів, в яких навчаються. Усього на конкурс-фестиваль делегували 8 шкіл і Палац дітей та юнацтва. Тепер обрані представники Сум для обласного етапу. Їм вручили грамоти та кубки від Сумської міської ради.
Яка гра найпопулярніша? А найдоступніша? ... Футбол, багато хто скажуть. Напевно, з цим можна не погодитися. У всякому разі, з приводу доступності. Щоб грати в шахи, досить дошки, навіть картонної, і 32 фігур. Ні стадіону не треба, ні їхати кудись ...
Правда, щоб навчитися грати добре, треба ходити в гурток, до досвідченого тренера. Наприклад, у Палац дітей та юнацтва. Тут знайомляться з шахами і тренуються 45 дітей. Періодично вони беруть участь у турнірах, адже тільки так можна визначити рівень майстерності.
Надзвичайно цікаве продовження розповіді про успіхи гуртка шахів ПДЮ та його вихованців можна прочитати у газеті "Ваш Шанс" за настпуним посиланням.
30 березня юні журналісти Медіа Центру ПДЮ зробили ще один крок для досягнення своєї мети – стати професійними журналістами, взявши учать у олімпіаді для абітурієнтів «Журналіст-2014», яка проходила в Сумському державному університеті. Крім мене ще три одинадцятикласниці, а заразом і вихованки ПДЮ, Любов Шульга, Анна Грицина й Таміла Кошман, випробували свої сили в творчому конкурсі, який є точною копією вступного іспиту, який чекає нас влітку.
О 10 годині ранку ми прибули до місця сьогоднішніх подій. Чесно кажучи, я очікувала побачити велику аудиторію, в якій будуть сидіти не менше, ніж пів сотні людей, але коли ми увійшли, то побачили чоловік 5. Мене це здивувало, бо влітку бажаючих вступити до університету дуже багато, чому ж тоді на «пробному» творчому конкурсі так мало?