У наш час більшість людей не розуміють значення посмішки, чого не скажеш про мого співрозмовника Ігора Скринника, який іде по життю впевнено та сміливо. Бути оригінальнім та людяним – головне кредо цієї рішучої людини.
На сьогоднішній день молодим людям доволі важко реалізовувати свій творчий потенціал. Їх головна мета – знайти добре оплачувану роботу. Саме тому багато хто з них закриває очі на творчі здібності та закопує свій талант, віддаючи перевагу роботі, яка приносить лише прибуток, а не задоволення.
Але деяким все ж таки вдається знайти себе в творчій професії. Сьогодні ми поговоримо саме з такою людиною – з Богданою Зимогляд – починаючим фотографом з міста Сум. Незважаючи на юний вік, дівчина вже встигла зробити власну виставку фотографій, була членом журі фотоконкурсу Палацу дітей та юнацтва, має безліч творчих замовлень... І це далеко ще не всі гідності Богдани.
Щоб стати фотографом, замало купити фотокамеру. Потрібно вміти дивитися навколо й вкладати в свої роботи емоції, - вважає Вадим Середа, фотограф та великий друг нашого Палацу.
Кажуть, що фотографи завжди працюють у парі. У парі зі своїм фотоапаратом. Але у нас сьогодні не пара, а ціле тріо. Це Микола й Карина Шепель, а також їхній фотоапарат, за допомогою якого вони роблять свої унікальні знімки. «Ніщо не може зупинити час, ніщо, крім фотографії» – так вважають наші герої, з якими ми сьогодні будемо говорити.
Якщо людина талановита, то вона талановита в усьому. Співаючий фотограф Олександра Лазоренко як щось задумає, ніколи не зупиниться на півшляху й доведе справу до кінця!