КЗ Сумський Палац дітей та юнацтва
Четвер, 25.04.2024, 09:57
ПДЮ на Facebook
Авторизація
Наш Палац
Відділи Палацу
Служби Палацу
СКАРБНИЧКА
Документи
Проекти Палацу
АРХІВ
Партнери

Категорії розділу
ФотоІнтерв'ю [5]
Інтерв'ю з сумськими фотографами, членами журі Фотоконкурсів "Наш Палац"
Інтерв'ю з педагогами ПДЮ [8]
Головна » Статті » Інтерв'ю » Інтерв'ю з педагогами ПДЮ

Інтерв'ю з Оленою Сай
Олена Василівна Сай - Керівник гуртка «Труля-ля-та»
 
   - Яка Була ваша улюблена іграшка в дитинстві?
    Звісно, обожнювала м`які іграшки. Але моєю улюбленицею все ж таки залишалася лялька. Вона була негарною, тому я піклувалася  про неї й оберігала. Також подобалося грати в «школу». Проводила диктанти лялькам. У моєму класі були улюбленці й двієчники. З дитинства я знала, що моя майбутня професія буде пов`язана з вчителюванням, з дітьми.  

   - Які були ваші улюблені предмети в школі?
   Малювання, співи. Тому що в мене творча сім`я.  Ми часто збиралися в трьох (мама, тато, я)  і співали. Багато пісень на українську тематику. Батько володів музичними інструментами, він грав на баяні, гармошці. Ми співали те, що нам подобалося, тому було весело. Але шкільні предмети я не любила, адже там давали чіткі вказівки, які обмежували право вибору й самовираження, що є неприйнятним для мене. 

   - Чи мріяли ви про велику сцену?
    Ніколи! Не бачу себе в ролі артистки.

   - Розкажіть як починався ваш шлях до вчителювання?
    Навчалася в музичній школі №1 м. Суми. Потім вступила до училища культури на диригентно-хорове відділення. Саме Деркач Валентина Іванівна, колишня викладач, вирішила мою майбутню професію. Тому з 1994 року працюю в дружньому колективі Палацу дітей та юнацтва.

    - Чи пам`ятаєте ви свій перший робочий день в Палаці?
   Так, звісно. Подруга з центру «Дозвілля» привела мене сюди й в перший день я знайомилась з колективом. Було комфортно, тому що відчувалася підтримка й дружня атмосфера. На роботу прийняли за результатами кастингу, який я успішно пройшла. Адже, вже мала чималий досвід роботи з дітьми.

    - З якими труднощами в роботі вам доводилося зустрічатися?

    Без труднощів немає результату. Тому вони є всюди. У добірці репертуару, в спілкуванні з батьками, в постановці та проведенні виступів і так далі. Але у колективі «Труля-ля-та» сформувалася команда фахівців-професіоналів, які мають сучасні погляди на розвиток дитячого мистецтва, знання та можуть скористатися своїми вміннями на практиці. Орлова Мар’яна Ігорівна - працює над яскравими хореографічними постановками, Сапфірова Алла Леонідівна - навчає вихованців ансамблю хоровому сольфеджіо, адже нотна грамота відіграє важливу роль у чистоті інтонації, Астахова Карина Миколаївна, випускниця ансамблю, знайомить дітей з новими музичними напрямки та розширює їх знання про стилі виконання творів.

   - Чи були у вас вихованці, скажімо, «не обдаровані» в сфері вокалу? Ви намагалися видресирувати їх, чи все ж таки відмовляли? Наскільки складно це було?
   Я не маю права обирати. Наша мета – залучити дітей до культурного життя. Доводиться дресирувати.  Хто готовий, той намагається чогось досягти, інші йдуть самі.

   - Які хобі або вподобання ви маєте, або хотіли б мати, окрім своєї основної професії?
   Коли є час, вибираємося з сім`єю на природу, приваблює активний відпочинок типу катання на велосипеді або човні. Якщо б було більше вільного часу, приділяла б увагу сім`ї.

   - Якби вам дали 1 мільйон доларів суто на розваги, куди б саме ви їх витратили?
   Ні в якому разі не витратила б гроші на розваги! Усе до копійки вклала б в центр спасіння тварин. Сама вдома тримаю двох котів і собаку. Обожнюю тварин, інколи вони кращі за людей. І з роками я переконуюся в цьому все більше.

   - З ким із відомих людей, не важливо, мертвий чи живий, ви б відправилися в подорож?
   З чужою людиною ніколи. Навіть з кумиром. Так, можна захоплюватись його творчістю, але не подорожувати,  тому що ніколи не знаєш, як ця особа поведе себе в тій чи іншій ситуації. Тому якщо і подорожувати, то тільки з рідними.

   - Чи маєте ви які-небудь фобії?
   Так, я боюся смерті, не тільки своєї, а і близьких.

   - Які життєві пріоритети стоять у вас на перших місцях?
   На перше місце я ставлю себе і сім`ю, тоді робота. Тому що яка б важлива і цікава не була професія, ніколи не слід забувати про рідних, і тим паче про себе.

   - Які ваші плани на майбутнє?
   Живу одним днем, тому не будую плани на майбутнє. Але є мрія подорожувати з сім`єю. Ця подорож повинна бути з певною метою. Тобто, наприклад, не просто помилуватися краєвидами, а дізнатися щось нове.

   - Що б ви побажали Палацу в день його народження?
   Палац – це дивовижне місце. Центр творчості.  Хотілося б побажати Палацу подальшого розвитку і процвітання. Щоб цю справу продовжили молоді талановиті люди, адже вони і є наше майбутнє.
 
Спілкувалася: Любов Шульга
 
 
Категорія: Інтерв'ю з педагогами ПДЮ | Додав: JeMчужинкА (11.12.2013)
Переглядів: 1169 | Теги: інтерв'ю | Рейтинг: 5.0/7
Всього коментарів: 0
avatar
Пошук
Останні новини
[18.02.2022]
у  Сумському Палаці дітей та юнацтва відновлюється освітній процес  для всіх вікових категорій. (0)
[17.02.2022]
День спонтанного прояву доброти в Сумському ПДЮ (0)
[17.02.2022]
В Сумському Палаці дітей та юнацтва стартували творчі звіти педагогів (0)
[14.02.2022]
Вихованка Сумського ПДЮ презентувала стоп-моушн до Дня закоханих (0)
[12.02.2022]
Наказ щодо термінів впровадження дистанційної форми навчання (0)
[11.02.2022]
Центр ігрової підтримки "Ладушки" пропонує переглянути "майстер-класи" (0)
Відвідувачі
Статистика

Всього в мережі: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Сумське ТЗТ на ФБ
Код банеру

Якщо бажаєте розташувати наш банер на своєму сайті, просто скопіюйте код із віконця!