| ПДЮ на Facebook |
 |
| Партнери |
|
|
Інтерв'ю з Валентиною Одержеховською
Валентина Іванівна Одержеховська, керівник школи ранньої творчої орієнтації "Малюк" - Ким ви хотіли бути в дитинстві? Ким завгодно, але не педагогом. 10 років я займалася в Палаці й до цієї професії мене підштовхнули мої педагоги ПДЮ. Зараз я за це їм дуже вдячна. - Скільки років ви вже працюєте в Палаці Дітей та Юнацтва? Першого грудня буде 40 років. - Які жанри музики вам подобаються? Взагалі мені подобаються всі жанри, але особливо я люблю класику, сучасну та деякі види року. - Ваші улюблені гурти? Мені до вподоби «Весёлые ребята» і «Машина времени». - А музчних артистів яких любите? Так відразу і не пригадаєш, наприклад, Філіп Кіркоров, Тамара Гвердцителі, Лариса Доліна Марк Тішман та інші. - У всіх є улюблені жанри фільмів, а у Вас які, Валентино Іванівно? Дуже люблю історичні й, звичайно, як і всі жінки, мелодрами. - А є свої кумири серед кінозірок? Складне для мене запитання, так як всіх і не згадаєш відразу, ну, подобаються Тамара Сьоміна, Надія Румянцева, Олексій Баталов, Нонна Мордюкова, Макаров, Дмитро Дюжев, Ланская, Інна Чурікова та інші. - Усі жінки дивляться телепередачі, яким ви віддаєте перевагу? Ну це легко, мені подобаються: «Що? Де? Коли», «Співуча родина», «Льодовиковий період» і всі, що йдуть на каналі Мега, так як там дуже багато пізнавальних телепрограм та про тварин, а я тварин дуже люблю. - А які тварини вам найбільше подобаються? Обожнюю котів, все життя в мене були коти. Вони такі милі та добрі, завжди уважні до свого господаря, також вони лікують як тілесні рани, так і фізичні, але одне погано, що бувають такі моменти, коли з ними доводиться прощатись, у таких випадках мені здається, що я більше не буду ніколи заводити цих створінь, але, як показує практика, завжди завожу. - А щодо собак. Якісь породи вам подобаються? Тільки звичайні дворняжки. - Жіноча слабкість - це квіти, у вас напевно також є улюблені? Звісно ж. Взагалі дуже люблю польові, тому що в дитинстві мені подобалось збирати багато різних квітів, ми іноді з друзями грали в таку гру, хто більше різних квітів назбирає, також до вподоби рози і айстри. - У всіх була дитяча мрія, ви, як я розумію, не виключення, ніколи не повірю, що у такої творчої людини не було заповітної мрії. Так. В мене завжди була мрія багато подорожувати, а що стосується дитинства, я дуже хотіла поїхати до моря. - Якщо у вас була б зараз можливість почати подорожувати хоч завтра, які країни б Ви відвідалиперші? Я б поїхала спочатку до Італії, потім до Чехії, Франції та Єгипту. - Уявімо на хвилину, щоВи могли б повернутися в минуле, у який саме час Ви би повернулися? Я б повернулася в ті часи, коли була вихованкою Палацу дітей та юнацтва, тому що це – школа життя. - Незабаром свята, якщо зможете, пригадати, ким ви були перший раз на святі Нового Року? Так, пам’ятаю, спочатку я була сніжинкою, потім мишкою,а останній раз – Снігуронькою. - Які побажання у вас будуть для Палацу дітей та юнацтва? Я бажаю, щоб Палац був наповнений дитячим сміхом, завжди процвітав і горя не знав, збереглися й примножилися традиції, а ще, щоб Палац допоміг кожному вихованцю реалізуватися як особистість і, звісно ж, добрих педагогів, побільше тих, хто пройшов школу життя Палацу дітей та юнацтва.На мій погляд, Валентина Іванівна дуже добра і чуйна людина, яка бажає всім тільки добра. Побільше б таких людей і педагогів.
Спілкувалася: Альона Заїченко
|
| Категорія: Інтерв'ю з педагогами ПДЮ | Додав: JeMчужинкА (14.12.2013)
|
| Переглядів: 949
| Рейтинг: 5.0/2 |
|
| Статистика |
Всього в мережі: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
| Сумське ТЗТ на ФБ |
 |
| Код банеру |
Якщо бажаєте розташувати наш банер на своєму сайті, просто скопіюйте код із віконця!
|
|