Канікулярний Тиждень дитячої творчості б/ф №3 ім. О.П. Столбіна перетворився в справжню "Фабрику ідей від талановитих дітей". Цикл творчих майстер-класів кожен день приносив цікаві, несподівані і яскраві прояви дитячої фантазії. Малювали, ліпили, вишивали та в"язали - канікули принесли дітям і дорослим море позитиву.
В справжню народознавчу світлицю перетворилася читальна зала б/ф №3 ім. О.П. Столбіна під час зустрічі - презентації "ДИВА ДИТЯЧИХ ДОЛОНЬОК" вихованців зразкової майстерні художньої вишивки та бісероплетіння Сумського палацу дітей та юнацтва під керівництвом відомої сумської майстрині народної вишивки, члена Національної спілки народних майстрів України БАБЕНКО Н.В. з читачами бібліотеки.
Школьные коллективы показали искусство профессионального уровня
На базе сумского ДДЮ 18 февраля выступали школьные театральные коллективы в рамках городского этапа Всеукраинского фестиваля детского творчества «Чисті роси”. Выступили 17 коллективов — оказывается, театральное искусство сосредоточено не только в профессиональных театрах. Без субъективности в оценке не обойтись — дети все-таки относятся к театру немножко по-своему. Для них это не труд, не заработок, не карьера, а скорее игра. Но очень сложная, требующая и труда, и трудолюбия, и таланта.
У Сумах напередодні змагалися у спритності. До міста звідусіль з’їхались маленькі альпіністи. Попри юний вік, у дітей за плечима вже чималий досвід підкорення вершин. Батьки юних екстремалів презентували виставку "Засніжена любов", що її присвячено підкоренню Говерли у колі сім’ї. До того ж, для деяких батьків ці сходження були дебютними.
Подарували велосипед − одразу сфотографую і виставлю в Інстаграм, знайшов нових друзів − обов'язково зроблю з ними селфі, з'явився хлопець − зараз же зміню статус ВК. Так, і ніяк інакше думає типовий користувач соціальних мереж. Та переш ніж це робити, задумайтесь, а що Ви знаєте про захист персональної інформації в Інтернеті?
Ви чули колись, аби книги говорили, ні? А чи вдавалося Вам читати слухаючи, теж ні? Тільки не кажіть, що Ви ніколи не гортали сторінки вухами? І тут ні? Тоді Вам однозначно ще ніколи не доводилося відвідати бібліотеку XXI століття! Але ще все попереду! Наберіться терпіння, ми вирушаємо до незвичайного місця, де книги ̶ це живі люди, а ми ̶ читачі - відвідувачі, які залюбки поринуть у світ «Живої бібліотеки», яка вже вкотре проходить у нашому місті під патронатом Центру європейських ініціатив!
Коли я була дитиною, то полюбляла мультфільми про супергероїв, які рятують світ, і таємно мріяла стати однією з них. Годинами могла уявляти себе дівчиною з надприродною силою, що рятує світ від злодіїв. Сказати по-правді, я і зараз із захопленням дивлюся фільми та мультики про надлюдей. І все частіше запитую себе: чи можливо їх існування в реальному світі? Адже уява людини, звісно, немає меж, але щоб щось уявити, потрібно мати хоч якийсь поштовх до цього. Гаразд, уявити людину, що літає, звісно можливо, якщо подивитися на птахів; надлюдську фізичну силу теж можливо, адже існують звірі, що фізично сильніше людини в декілька разів. Але що ж стало поштовхом до уявлень про телепортацію, або ж подорожі в часі, якщо нічого подібного в природі не існує? Усе це викликає не аби який інтерес у мене, та чи існують люди, що підтримують мою думку, та які б надздібності вони хотіли мати, якби могли їх обирати? Саме це я і намагалася з'ясувати у своїх родичів, знайомих, приятелів протягом тижня, і скажу відверто: деякі відповіді мене дуже вразили.
Відеоролик з такою назвою приніс медіа-центру Сумського Палацу для дітей та юнацтва перемогу у Міжнародному фестивалі соціальної реклами. Підсумки вже четвертого за ліком Міжнародного молодіжного фестивалю соціальної реклами «Інший погляд» днями підвели у Одесі.
20–22 червня в місті Суми проходила конференція «Третій сектор: сучасні реалії України». Упродовж трьох днів громадські діячі східних регіонів України обговорювали актуальні проблеми й особливості функціонування громадських організацій.