Медіа Центр Сумського Палацу дітей та юнацтва – перший в місті Суми медіаосвітній осередок, метою якого є розвиток критичного мислення та медіакомпетентності в сучасних школярів. Діти вчаться не лише створювати власні журналістські продукти, але й аналізувати публікації, теле- й радіо програми провідних журналістів світу. Це дозволяє молоді не лише вчитися у досвідчених майстрів слова, але й розуміти, як насправді влаштований та працює світ інформації.
Робота Медіа Центру ПДЮ була високо оцінена в Києві Академією Української Преси, що є основною рушійною силою впровадження медіаосвіти в Україні. Саме тому з ініціативи адміністрації АУП про діяльність нашого Медіа Центру тепер можна прочитати на головних медіаосвітніх сайтах нашої країни за наступними посиланнями:
27 вересня відбулося заняття школи молодого педагога ПДЮ на тему «Організація навчально-виховного процесу в позашкільному навчальному закладі. Моделювання заняття (практикум)». Організатор зустрічі – інформаційно-методична служба Палацу.
Молоді педагоги, тобто ті, чий стаж складає менше п’яти років, поспілкувалися з психологом Палацу Осюхіною Альоною Олександрівною та методистами Левенець Наталею Павлівною, Старовойтовою Наталею Семенівною. Так, зокрема, Альона Олександрівна розповіла про роботу Психологічної служби ПДЮ та про її функцію психологічного супроводу. Фахівець наголосила, що Психологічна служба створена з метою допомогти молодому викладачеві, а також його вихованцям, найперше – адаптуватися у новому колективі. Нагадаємо, що поради щодо адаптації дітей можна прочитати у вкладці Психологічної служби.
Далі Наталя Павлівна ознайомила присутніх з новими рекомендаціями Мініс
... Дивитися далі »
Міжнародний день музики заснований 1 жовтня 1975 за рішенням ЮНЕСКО. Одним з ініціаторів установи Міжнародного дня музики є композитор Дмитро Шостакович
Свято відзначається щорічно в усьому світі великими концертними програмами, за участю кращих артистів і художніх колективів. У цей день звучать твори, що ввійшли до скарбниці світової культури.
Але з музикою людство знайоме з давніх часів. У печерах Африки збереглися наскальні малюнки давно зниклих племен. На малюнках зображені люди з музичними інструментами. Ми вже не почуємо ніколи тієї музики, але коли-то вона скрашували життя людей, примушувала їх радіти або засмучуватися. Музика володіє величезною силою. На світі знайдеться мало людей, байдужих до музики. Багато композитори намагалися виразити через неї стан своєї душі. Їх великі імена завжди з вдячністю будуть вимовляти нащадки. Музика не старіє, вона буде жити стільки, скільки буде існувати людина.