Не буває нічого кращого, ніж знайти давно втрачену річ. Як приємно повертатися спогадами у минуле, згадувати ті емоції й переживання, які були тоді... Часто такою річчю може стати стара іграшка, без якої не міг заснути, услюблений светр, з якого вже виріс, старі фотографії...
Для такого велетня, як Палац дітей та юнацтва, надзвичайно приємними є старі газети, на сторінках яких розповідалося про його життя, його вихованців, випускників.
Хочете в таку мандрівку спогадів? Тоді гайда сюди! Вашій увазі архів газетних матеріалів про ПДЮ та його гуртківців за 2000-ні роки.
Сайт Сумського обласного комітету молодіжних організацій 4 грудня 2013 року
У Сумах відбувся Web-quest "Компас лідера"
У
понеділок 2 грудня о 17.00 вперше була організована зустріч у новому
форматі для нашого міста web-quest "Компас лідера". Цільова аудиторія
заходу – сумські старшокласники.
Захід ініційований Старовойтовою
Наталією Семенівною, методистом Сумського палацу дітей та юнацтва за
підтримки «Сумcького міського центру дозвілля молоді» Сумської міської
ради.
Сайт Сумського обласного комітету молодіжних організацій 25 листопада 2013 року
«Як стати по – справжньому успішним?»
На це запитання намагалися відповісти лідери шкільного самоврядування
близько 14 навчальних закладів міста під час виїзного тренінгу «Вибір –
2013», організаторами якого виступили Сумський Центр дозвілля молоді та
Палац дітей та юнацтва. Проект передбачав обговорення проблем
суспільства, деградації молоді та громадської пасивності, і як результат
– залучення до вирішення цих проблем активних старшокласників.
Газета "Ваш Шанс" (№47 від 27.11. 2013 р.) надрукувала статтю про День народження вокально-хорового колективу "Мозаїка". Ось вона (мова оригіналу):
Все начинается с любви
Талантам надо помогать, поддерживать, аплодировать, в конце концов! Иначе кто будет вызывать у нас слезы восторга, кто будет поднимать нас от суеты и обыденности к высокому и прекрасному?
Поради психолога ПДЮ.
Секрети мам, які все встигають
Якщо Ви втомилися від нескінченних прибирань і хронічного безладу, якщо не вистачає часу й дуже набридли розкидані іграшки, скупчилися речі, – це означає, що в будинку є дитина, і цілком можливо, що не одна.
І ще це означає, що мама дуже втомилася. І це значить, що пора діяти. Ось декілька простих порад, які допоможуть Вам істотно полегшити завдання підтримки дому в чистоті й порядку.
Насправді, не завжди поведінка дитини – відображення неправильних дій батьків або показник вередливості дитини. Найчастіше це лише проходження чергової «кризи віку», яку кожен з нас відчував і не омине в життєвому колесі й надалі.
Розвиток дитини, і взагалі людини, розділений на деякі періоди. Горезвісна криза трьох років, наприклад, – один з них. Насправді, періодів значно більше, і тривають вони і за межами дитинства.
Усі вікові стадії-кризи проходили наші бабусі й дідусі, мами й тата і ми самі. Усю цю дорогу пройдуть наші діти та онуки.
Чому дитини не хоче йти до нового колективу, або як допомогти їй адаптуватися до нових умов.
Рекомендації для батьків дітей дошкільного віку, хто відвідує гуртки, дитячі колективи, творчі групи, об’єднання позашкільного закладу.
Традиційно під адаптацією розуміється процес входження людини в нове для неї середовище і пристосування до його умов.
Критеріями успішної адаптації вважаються внутрішній комфорт (емоційна задоволеність) та зовнішня адекватність поведінки.
Період адаптації – це досить складний період у житті дитини. Цей процес суто індивідуальний. Тривалість і характер адаптації залежать від віку дитини та її індивідуальних особливостей.
Середня тривалість адаптації дитини – 4-5 років до 1 місяця. В цілому процес адаптації може тривати від декількох днів до 3 місяців.
У наш час більшість людей не розуміють значення посмішки, чого не скажеш про мого співрозмовника Ігора Скринника, який іде по життю впевнено та сміливо. Бути оригінальнім та людяним – головне кредо цієї рішучої людини.
На сьогоднішній день молодим людям доволі важко реалізовувати свій творчий потенціал. Їх головна мета – знайти добре оплачувану роботу. Саме тому багато хто з них закриває очі на творчі здібності та закопує свій талант, віддаючи перевагу роботі, яка приносить лише прибуток, а не задоволення.
Але деяким все ж таки вдається знайти себе в творчій професії. Сьогодні ми поговоримо саме з такою людиною – з Богданою Зимогляд – починаючим фотографом з міста Сум. Незважаючи на юний вік, дівчина вже встигла зробити власну виставку фотографій, була членом журі фотоконкурсу Палацу дітей та юнацтва, має безліч творчих замовлень... І це далеко ще не всі гідності Богдани.
Щоб стати фотографом, замало купити фотокамеру. Потрібно вміти дивитися навколо й вкладати в свої роботи емоції, - вважає Вадим Середа, фотограф та великий друг нашого Палацу.